Way of Tanks
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie, no serio, projektanci, dlaczego uważacie, że runner z czołgami — to dobry pomysł? Najpierw, czołgi to nie najbardziej ruchliwe stworzenie, oczywiście jesteś w siłach zmusić ich poruszać się jak zechcesz szybko, co będzie komiczne, a jeśli że oni będą pełzać jak zawsze — gra spodoba się tylko chorym i zahamowanym ludziom... Więcej tego, czołgi nie umieją skakać i spełniać manewry, do których już przyzwyczailiśmy w runnerach, ale nie patrząc na oczywiste, projektanci OGUREC APPS zdecydowali zrobić runner... z czołgiem w roli głównej.

A ty wiesz co to WoT?
Nie od razu, ale jednak zauważyłem, że krótkie skrócenie gry brzmi jak WoT, a to już jawne zapotrzebowanie na zwycięstwo, dlatego, że wszystkim nam warto zapomnieć o klasycznej World of Tanks, teraz jest Way of Tanks, a reszta po prosto nie ma znaczenia. Lecz w całe to nie jest obiektywnie, tak że proponuję zapomnieć o WoT, zapomnieć o skaczącym czołgu (trafnie tu on) i spojrzeć na grę jak na zwyczajnego przedstawiciela gatunku runner.

Wygląd gry Way of Tanks.
Runner’ow istnieją już tysięcy, a wydzielić chce się każdy. Pod warunkiem podobnego i tego samego typu gameplay’a (w większości wypadków) można dobrze zatwierdzić się dzięki grafice, która tu bardzo skromna. Jawnego minusa w tym nie widzę, ale widzę plus — z grą sprawi się nie najbardziej silne urządzenie, a to już coś.

Gameplay.

O tym w tej grze w ogóle opowiadać nie ma co opowiadać, wszystko jak zawsze i nawet prościej, ponieważ gra 2d. Jedziemy do przodu (czy w górę jeśli już mówić dokładnie), objeżdżamy przeszkody, niektóre wysadzamy w powietrze żeby chociaż jakoś zabawić się, niektóre przeskakujemy, że już całkiem dziwnie. Na drodze będą nie tylko przeszkody, ale i bonusy, złote nakrętki i inny bonusy. Dlatego z jednej strony otrzymujemy zwykły i prosty gameplay, a z innej strony w ogóle nic ciekawego on nie przedstawia, jak ja myślę.

Wynik: projektanci dumnie mówią, że to są pierwsze w świecie wyścigi na czołgach, najprawdopodobniej oni mylą się, lecz to nie ma znaczenia, ponieważ chcę mi się wierzyć, że ta gra jedyna, a wiecie dlaczego? Ponieważ idea nie z najlepszych, przy czym na tyle nie „nie lepsza”, że nikt inny nawet i nie próbował... czego projektanci i nie ukrywają.


Reklama

Pobierz Way of Tanks 16.5.9 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 16.5.9 (12)
Data umieszczenia 2016-05-29 03:50
rozmiar 13.92 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-29 06:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje OGUREC APPS na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/21 09:04
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |