Nitro Nation Stories
4.2 (50)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Oprócz hucznych i wszystkim znanych projektów skrajnie mało wyścigów na android, ale projektanci z Creative Mobile zdecydowali skorygować sytuację i przygotowali świeżutki projekt dla wszystkich zwolenników szybkości!

Gra Nitro Nation Stories stała się przedłużeniem podobnej po nazwie gry Nitro Nation, wypuszczonej trochę szybciej i to był zwyczajny drag-racing. Druga część nie stała się pełnowartościowym symulatorem albo okrężnymi wyścigami, lecz gameplay znacznie rozszerzył się, tak że można śmiało mówić o postępowanie progresu w serii. Te wyścigi dosyć lakonicznie jednoczą w sobie i zwykły dla nas drag-racing i runner i nawet mają swóją niewielką fabulę.
Zaczyna się wszystko do bólu zwykłym sposobem, nam dają dosyć dobry samochód, na którym musimy pokazać na co zdolne, zapoznać się z kierowaniem i z oczywistych przyczyn zwyciężyć rywala, dzięki czemu nas przyjmą do law miejscowych ulicznych uczestników wyścigu, zaprosiwszy na pierwsze realne współzawodnictwo. A dalej zaczną się finansowe trudności i długie cierpienia na nie bardzo szybkim samochodzie, ponieważ akurat taką potrafisz pozwolić sobie kupić na pierwszych wyścigach. Rywalizować zdarzy się z takimi samymi po poziomie samochodami, lecz pieniędzy za wyścigi będziesz otrzymywać nie tak dużo, toż zbierać pieniędzy na coś modne można bardzo długo, plus będzie możliwość zużyć finanse na modernizację auta. Oczywiście i na żal tu na scenę wychodzi wszystkimi nienawistny donat, który w grze dosyć natrętny i hojny, taki, który ma swój wpływ nie tylko na finansową stronę gry, lecz jeszcze i na „energię”, która tu jest.... ale, nawiasem mówiąc, to jej jedyna wada.


Gameplay gry Nitro Nation Stories wyjątkowo oryginalny, to nie pełnowartościowe wyścigi, ponieważ kierować jasno nie potrafisz, wszystko że dostępnie ci — przebudowywania z szeregu do szeregu i przestawienia się przekazań. Tak czy owak, szerokie możliwości modernizacji i dodawania nowych rzeczy do auta, duży park samochodowy i przepiękna grafika (plus modele samochodów wiadomych marek) czynią swoją sprawę, grać przyjemnie i chce się robić to jak można częściej.

Wynik: jeśli nabrać się cierpliwości, to grać można bez donata i na radość sobie, jeśli że cierpliwości nie ma — można udać się do wlewania pieniędzy, taka polityka jest całkiem dopuszczalna dla bezpłatnej gry, której Nitro Nation Stories w istocie i jest. Co do załatwienia i realizacji, to tu pretensji do projektantów absolutnie żadnych, tylko pochwały!

Do gry należy pobrać Cash, rozpakowywać do dyrektoriatu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Nitro Nation Stories 4.09.01 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 4.09.01 (540901)
Data umieszczenia 2018-01-09 15:38
rozmiar 30.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 249.02 MB
Data umieszczenia 2015-04-22 11:15

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(50)
4.24★ 84.86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/24 07:10
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |