Rise of Darkness
4.3 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gatunek gier fabularnych jest unikalny. W nich grały, grają i będą grać, przy czym w świecie ich ogromne mnóstwo i w każdą ktoś gra, przy czym, grają ich latami, najczęściej. Oto i pojawił się jeszcze jeden pretendent na ogromną ilość waszego czasu.

Fabuła gry Rise of Darkness.

Ważną częścią większości gier fabularnych jest fabuła, która chociaż jakoś usprawiedliwia tytaniczne wysiłki waszych personaży, co że wyszło z fabuły w teraz? I to rzeczywiście ważnie, ponieważ zawsze jest ciekawe co kryje się za taką huczną nazwą jak „Rise of Darkness”!!!
Lecz, jak i przypuszczałem, po fabule tu nie bardzo dobrze...

Oczywiście, ona obecna, żeby chociaż jakoś przywiązać to, co odbywa się do waszego ekranu, lecz tę historię słyszeliśmy już tysiące razy! Temu, kto wymyślił jej pierwszym dawno już czas podać do sądu na innych, zarobić pieniędzy i pozbawić świat od takich okropnych fabuł... tak czy owak :

Dużo, bardzo dużo lat temu w tym (i kolejnym) zabawowym wszechświecie był świat, porządek, przyjaźń, miłość. To wszystko było dostępne ponieważ jeden kryształ, który zachowuje w sobie siły ciemności, był w pewnym miejscu i pod nadzorem strażnika. Lecz ciemność zebrała się z siłami i wtargnęła się do tego pięknego świata, żeby przywrócić swój kryształ i zgadnijcie co? Oczywiście u złych dziadków wszystko wyszło!

I co dalej?
Tak, jak zwykle ... „The world’s on fire”, „Invaders must die”, „Bring your colours to the floor” © The Prodigy...
To znaczy, że świat jest w ogniu, dookoła rozprzężenie, należy zabijać hołotę, wybrawszy swoją klasę bohatera, których za klasyką gatunku tu cztery... mag (który wszystkich będzie deprawować od pierwszego do ostatniego pozioma), assasin (szybki i zręczny, lecz zmuszający was stale przebywać w napięciu), szpieg (grać którym skomplikowano, lecz ciekawie, chociaż w istocie sensowi od jego jak od zapalenia wyrostka robaczkowego) i oczywiście wojownik, który na pewno jest najlepszy, lecz grać im dłużej i ciężej niż innymi, lecz jego móc zrozumiecie pod koniec, jeśli w ogóle wytrwacie tyle.

Co że nas czeka dalej?

A dalej gra Rise of Darkness przekształca się na klasyczną mobilną grę fabularną, główną innością której od rzędowych przedstawicieli gatunku jest nieobecność otwartego świata. Spotykać się potraficie tylko w miastach, tamże możecie spotkać innych graczy, połączywszy się z którymi można grać wspólne misje, jednak reszta czasu po prosto biegacie po króciutkich misjach, zarabiając doświadczenie i ekwipunek. Szczerze mówiąc — nudno, lecz gra bardzo ucieszyła grafiką i akompaniamentem, tak że najprawdopodobniej wielu spodoba się, pozostaję neutralny.

Konkluzja: gra jest dobrze dostosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ krótkie misje pozwolą bez problemów odwlekać się od jej przechodzenia, a jeśli szukacie czegoś pełnowartościowe — spójrzcie naokoło, tu tyle całego ciekawego ;)

Do gry należy pobrać Cash, rozpakowywać do dyrektoriatu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Rise of Darkness 1.2.85282 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
What's new:
Fixed a few bugs.
informacje ogólne
wersja 1.2.85282 (85282)
Data umieszczenia 2017-02-22 08:55
rozmiar 30.07 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-22 11:03:25
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 107.72 MB
Data umieszczenia 2015-04-26 13:19

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
4.31★ 86.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/29 08:16
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |