Marvel Mighty Heroes
3.8 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Programiści z Dena Corp., które i zostały twórcami tej gry, nam dawno dzięki takim gram, jak Godus, kilku części o transformerach, o Star Wars i tak dalej, ale teraz chodzi o MARVEL, a takie gry zawsze wymagają bacznej uwagi. Jak ja już i napisał, cel tej gry był jasny, ona musiała stać się czymś wzorem rozgrzewania przed nowym filmem, który znów zbierze cały rozkaz o super-bohaterach i niebezpiecznego złoczyńca, który zdecydował się im przeciwstawić. Oczywiście gra rozprzestrzenia się absolutnie bezpłatnie, w istocie będąc żywą reklamą, lecz to nie przeszkodziło projektantom stworzyć tam donat, bez których gry komiksów MARVEL nie są pomijane.

W rzeczywistości, jedyną rzeczą, którą może pochwalić się ta gra — szeroki zestaw personaży, tu jest praktycznie wszyscy, kogo tylko można wymyślić, ale bez donata jest dostępny tylko standardowy zestaw, z którym całkiem można istnieć. Oprócz kosztów na personaży, wam zdarzy się bić się i z takim modnym pojęciem jak „energia”, która traci się podczas wykonania misji i dosyć długo ponawia się, oczywiście za donat ona będzie ponawiała się w bardzo szybko.


Fabuła gry w ogóle nie jest, aw rzeczywistości cała gra jest bardzo prosta, jest areną, na której zapchane wszystkich graczy i nawet nie walczą między sobą i przed wrogiem, który będzie dość małe. Więc zbierz drużynę i przejść walkę na arenie ... od czasu do czasu, znowu i znowu, znajdziesz wszystkie takie same. A jedynym celem, że będzie dążyć — krwawią znaki ... dlaczego? Wydaje się, że nadal walczyć na arenie i swing jeszcze bardziej.
Dopuszczalne harmonogram nie pomaga sytuacji, niektóre uproszczone modele bohaterów może się nie podobać, choć wygląda dość zwięźle. W każdym razie, nudne!

Fabuły w grze w ogóle nie jest obecna, ale i cała gra w istocie jest skrajnie prosta. Ona jest areną, na której zapchane są wszyscy gracze i walczą się nawet nie między sobą, a przeciw wrogów, których będzie dosyć mało. Dlatego zbierajcie drużynę i wyruszajcie bić się na arenie... od czasu do czasu, znów i znów, na was czeka wszystko to same. Przy czym jedyną celą, którą będziecie prześladować — pompować personaży... po co? Wydajemy się dlatego, żeby dalej walczyć się na arenie i rozwijać się jeszcze bardziej.

Możliwa do przyjęcia grafika sytuację nie ratuje, uproszczone modele personaży niektórym mogą nie spodobać się, chociaż wyglądają dosyć lakonicznie. W każdym razie, nuda!

Konkluzja: gra Marvel Mighty Heroes potrafi zainteresować tylko prawdziwych fanów, chociaż nawet im trzeba chociaż jakiś cel dla polepszania bohaterów, z innej strony być może gra spodoba się dzieciom... ale moim zdaniem, po filmie o niej wszyscy zapomni, chociaż więcej miliona pobierań ona już zdążyła zebrać.


Reklama

Pobierz Marvel Mighty Heroes 1.1.5 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.1.5 (33)
Data umieszczenia 2015-04-27 09:35
rozmiar 46.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-27 12:36:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.77★ 75.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/04/30 06:32
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |