Apple Maniacs
4.5 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Nie pewny że wielu właścicielom android spodoba się bronić jabłka, ale uwierzcie mi, do kompanii Apple gra nie ma żadnego stosunku, prosto tak zbiega się. W każdym razie, mieszkańcy nagromadzili duże magazyny które są zabite jabłkami, lecz jak pokazała praktyka to wielka wartość, ponieważ za nimi przyszli nie tylko barbarzyńcy, ale i demony! Oczywiście twoim zadaniem jest sprowadzenie się do budowania dobrej obrony żeby nikt nic nie ukradł, ale czy poradzisz sobie — już inne pytanie.

Gameplay w grze dość typowy, jedyne co jest nowego — na drodze przeciwników do głównego magazynu z jabłkami rozrzuciły szuflady takiej samej zawartości, oni staną się kontrolnymi punktami, ponieważ najpierw kraść będą z nich, stopniowo podkradając się do głównego celu. Bronić się należy zaledwie trzema rodzajami wież, co trochę rozstraja, lecz, na szczęście, poprawy są dostępne dla każdej i nikt nie kasował ich. Rozpoczęcie kolejnej fali organizujesz osobnie, to trochę ułatwia zabawowy proces, lecz nie licz na pobłażania, grać będzie bardzo trudno. Kończy ciekawe podejście możliwość zmienić stronę i napadać samodzielnie, znalazł się w skórze wroga, tak i ty możesz oderwać się od wież i zmożesz lepiej przemyśleć obronną strategię, patrząc na proces

Funkcje Apple Maniacs:

  • bronimy rezerwy jabłek!
  • prosta, ale piękna grafika
  • dobry i urozmaicony soundtrack
  • poziomy będą bardzo trudne, trzeba przemyśleć swoją strategię
  • kilka rodzajów lokacji
  • wiele osiągnięć
  • gra jest bezpłatna, bez donata


Wady gry Apple Maniacs:

  • opis nie jest obecny jako dla broni, tak i dla wrogów
  • gra czasami bywa bardzo skomplikowana

Wynik: być może to nie jest najbardziej wciągająca i przemyślana TD ze wszystkich, co spotykaliśmy, ale ona jest bezpłatna, toż nie widzę szczególnego sensu czepiać się do niej. Pobieraj, graj, a tam już i sam zdecydujesz czy spodobała się ona wam, czy nie.


Reklama

Pobierz Apple Maniacs 1.1.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Исправлены ошибки
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (1001001)
Data umieszczenia 2015-04-28 08:10
rozmiar 31.78 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-28 11:12:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.5★ 90%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/02 07:07
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |