X-War: Clash of Zombies
3.4 (47)

X-War: Clash of Zombies

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Trwają zamachu na laury słynnej gry Clash of Clans, ktoś stara się i czyni pełnowartościową grę, która rzeczywiście może konkurować (na przykład Plunder Pirates od Rovio), ktoś po prostu dodaje kawałek nazwy gry do swojej nazwy i próbuje skopiować gameplay, a niektórzy, jak projektanci z CAESARS STUDIO i nazwę skopiowali i gameplay zrobiły podobnym, ale na tym wszystko nie kończy się, ponieważ oni dodały coś ciekawe — temat super-bohaterów!

Jak i należy, w tej grze wszystko rozpocznie się z budownictwa swojej bazy, którą należy nie tylko zbudować, ale i obronić od wrogów. Na bazie będą wydobywały się zasoby — to bardzo ważnie, ponieważ zasobów tu zawsze brakuje. Podstawą armii będą słynne super-bohaterzy (z komiksów MARVEL), które i muszą niszczyć tłumy zombie. Kiedy z bazą zorientujecie się, nastanie czas planować wasze ataki, które należy nakierowywać na zombie, ale jednak nie zapominaj że baza — to główne, jej obrona jest najważniejszym zadaniem. Dalej wszystko będzie rozwijało się po zwykłej fabule — rozgromiły przeciwnika — polepszyły bazę, najęły nowych bohaterów i rozgromiły jeszcze więcej przeciwników i tak dalej.

Funkcje X-War: Clash of Zombies

  • ciekawa gra ze znanymi postaciami
  • wiele wszystkiego — mutanty, bossy, różne wrogi, broń i mnóstwo zombie
  • walczyć na arenie z innymi graczami
  • zbudować bazę i bronić jej
  • weź udział w bitwach z całymi klanami
  • piękna grafika i dobry dzwięk
  • bardzo ciekawa strategia
  • darmowe pobieranie


Wady gry X-War: Clash of Zombies

  • jest donat
  • gra jest w języku angielskim

Wynik: nawet jeśli to jest kolejna parodia na Clash of Clans, ale parodia ze swoją ciekawą składową, która pomoże wnieść do życia chociaż trochę różnorodności, której czasami tak brakuje wśród zagrody podobnych gier, którzy otaczają nas. Plus, gra jest dokonana dość jakościowo, co też można spotkać nie bardzo często.


Reklama

Pobierz X-War: Clash of Zombies 5.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 5.1 (28)
Data umieszczenia 2015-04-30 09:35
rozmiar 34.72 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-30 12:36:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(47)
3.4★ 67.94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/05 07:34
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |