Hell Versus
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gatunek Obrona Wieży jest dosyć stary i bardzo popularny, nie dziwno, że ogromna ilość gier jest dostępna nie tylko na android, ale i na innych platformach. Ale gdyby projektanci nie robili siebie lepszymi, czego by nowego nie wymyślały, praktycznie wszystko z tego już widzieliśmy, w całe to już zbadano i nie zmusza nas porażać się. Ale w firmie Alawar Media zdecydowali złamać szablon i zaproponować coś zasadniczo nowe, a mianowicie wrogów, obdarzonych sztucznym intelektem, bić się z którymi będzie nie tylko skomplikowano, ale i bardzo ciekawie. Dlatego proponuję dołączyć się do otwartego Beta- testowania gry Hell Versus!

Oprócz sztucznego intelektu na nas czeka straż pożarna, której należy zarządzać i demony, które chcą popełnić śmiały napad, przeszkodzić im, — główne zadanie. Pole gry całkiem i w całości jest obszarem, po którym mogą przemieszczać się wrogowie, w dowolnym miejscu, dlatego i wieże zdarzy się stawiać w dowolnym miejscu, oczywiście maksymalnie przemyślając wygodę, który oni mogą przynieść. Zabijając wrogów będziesz otrzymywać pieniądze, na nich budują nowe wieże — to jak zawsze, z wieżami też wszystko zwykle, strzelają, zwalniają, polepszać można. Ukraść wasi przeciwnicy spróbują kryształy, których będzie zaledwie osiem, kiedy oni zakończą się — przegrasz, to prosto i zrozumiale. W tym etapie, żeby przedłużyć grę po przegraniu wystarczy przeglądnąć wideo z reklamą, co jest dosyć mądrze. A co będzie dalej — nikomu nie wiadomo ;)

Funkcje Hell Versus:

  • nadzwyczajne monstery ze sztucznym intelektem
  • jest nieskończony reżim „na przetrwanie”
  • unikalne obronne zabudowania z możliwością polepszania
  • w tej chwili to wszystko za darmo i bez donata


Wady gry Hell Versus:

  • na dany moment gra przebywa w formacie Beta, dlatego są możliwe trudności przy uruchamianiu i niektóre problemy
  • jednakowe dekoracji

Wynik: trudno powiedzieć jaka będzie gra po zakończeniu testowania, gorzej nie będzie, a co do tego, ile zechcą pieniędzy projektanci — nie wiadomo. Może to będzie donat, może — reklama, a może być i cała gra stanie się płatną. Ale tego jeszcze nie wiadomo, dlatego — pobieraj i zachwycaj się rozwojem technologii!


Reklama

Pobierz Hell Versus 1.0.3 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (94)
Data umieszczenia 2015-05-05 10:50
rozmiar 42.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-05 13:51:12
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/08 08:48
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |