The Bomber
4.7 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Bardzo miłe, kiedy ludzie odradzają niektóre gry, o których nikt nigdy nie zapominał, jeśli grał, w każdym wypadku. Taka sytuacja i z grą Bomberman, którą po raz pierwszy wypuściły z Hudson Soft więcej niż 30 temu! Gra była prosta po komponowaniu, ale dosyć skomplikowaną ze strony przechodzenia, bardzo porywającej jak to nie dziwnie, że wywalczyła dużą liczbę fanów. Przeróbki na android już były, nie od najbardziej znanych wydawców, ale oni byli. Ta gra, w ogóle nie zmieniła się, ale przyjemnie, kiedy ktoś nie prosto wspomniał grę naszego dzieciństwa, a jeszcze i wydał jej na android!

Projektanci nie stanęli zasadniczo zmieniać grę, w ogóle nic nie zmieniło się, oprócz grafiki, która stała się dosyć przyjemną i nawet z lekka objętościową. Jak w przeszłości, w naszym arsenale nie ma nic oprócz materiału wybuchowego, wykorzystując który należy badać poziomy i wysadzać w powietrze monstrów. Jak w przeszłości, nas czekają bonusy, które chowają się za cegłą, ale nie trzeba szukać portali, żeby przejść na następny poziom należy zamordować wszystkich przeciwników, rolę których jak wcześniej wykonują balony (na pierwszych etapach). Ponieważ zabawowy proces zamienił się minimalnie, to i główna treść gry pozostała — ona jest skomplikowana i długa! A to znaczy — dużo godzin gry, który obowiązkowo przyciągnie i nie puści, tylko kiedy skończysz jej!

Funkcje The Bomber:

  • 45 poziomów
  • 10 rodzajów przeciwników
  • gra dostosowuje się do każdej rozdzielczości
  • ma darmową wersję

Trochę o wadach:

Gra jest przedstawiona nam w dwóch wersjach — bezpłatna (z reklamą) i płatna (bez reklamy), innej różnicy pomiędzy nimi nie ma i w ogóle, kupiwszy płatną wersję — po prostu zwiększysz swój poziom komfortu i pomożesz projektantam.

Wynik: ze względu na niewiadomego projektanta i dosyć prostą realizacje gra nie będzie hitem, ale szczerze spodziewam się, że każdego fana tej gry ona obowiązkowo ucieszy, nie zależna od tego, będzie ona płatna czy bezpłatna.


Reklama

Pobierz The Bomber 1.5 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.5 (8)
Data umieszczenia 2015-07-21 03:59
rozmiar 35.36 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.73★ 94.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/09 07:50
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |