Caribbean Fleet
4.5 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Gry o piractwie zawsze zajmowały specjalne miejsce, które nie tak dawno zajęły projektanci z Rovio ze swoją oszałamiającą grą Plunder Pirates, która tylko nabiera popularność. Ale projektant JesonTom zdecydował poprzeć temat, oczywiście nie będziemy porównywać jego z Rovio, ale gra wyszła nie z gorszych, w każdym razie — ocenimy!
Pierwsze, co spotkamy w grze — ciekawa fabuła, która opowie o głównym bohaterze, który kiedyś był umiejętnym kapitanem i burzą wszystkich piratów, można powiedzieć, on praktycznie oczyścił morza od tej napaści, ale jednego razu jemu trafił się absolutnie inny przeciwnik — statek-fantazmat. Latający Holender, którego wszyscy tak boją się okazał się niezwyciężonym i po trwałej obronie kapitan poniósł klęski i cudem wyżył, okazał się w najbliższym porcie. On zdecydował nie poddawać się i nabrać nowy zespół, żeby powędrować na poszukiwanie fantazmatu i innych piratów, które, dowiedziawszy się o jego porażce, zajęły się starym.

Nasze późniejsza działania trochę rozchodzą się z fabułą, ale nie będę zwracał na to uwagę.

Wyposażywszy nasz pierwszy statek, wyruszamy do morza, żeby zarobić pieniędzy i kupić większy statek, to klasyczny schemat rozwoju, zrozumiały nawet dla dziecka. Możesz zarabiać pieniądze za pomocą handlu, kupując coś w jednym porcie i sprzedając w innym, ale ten proces jest dosyć powolny i dla większości może wydać się nudnym. Toż płynnie przechodzimy do drugiego wariantu zarobku — grabieży! Dziwnie, że człowiek, który oczyszcza morze od piratów pójdzie na takie, ale to jest gra, tu może być wszystko! Grabić należy malutkie statki, to przyniesie więcej dochodu i szybki rozwój, jak rezultat.

Bitwy w grze przypominają strategii turowe, każdy wykonuje ruch, który należy przemyślać, wychodząc z przeróżnych parametrów, w tym i punktów, którzy dostałeś na bitwę, im więcej punktów — tym bardziej mocno potrafisz atakować. Za zwycięstwo otrzymasz złoto i możliwość obszukać ułamki, w których czasem można znaleźć coś wartościowego.

Właściwości dry Caribbean Fleet:

  • walcz z piratami, okradaj kupców i szukaj skarbów
  • zapisz się na nowe statki
  • polepszaj ich
  • przychwytujcie porty
  • bijcie się z statkiem-fantazmatem
  • gra jest bezpłatna


Wady gry Caribbean Fleet:

  • nie jest to najpiękniejszy obraz w gatunku
  • jest reklama


Wynik: bardzo ciekawa strategia dla każdego, kto lubi temat, związany z piratami, to nie jest najtrudniejsza gra z tego, co teraz mogą zaproponować nawet w dziale graficznym, ale jest bezpłatna i bez donata, co jest plusem.


Reklama

Pobierz Caribbean Fleet 1.0.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (1000001)
Data umieszczenia 2015-05-08 08:44
rozmiar 24.09 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-08 11:45:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
4.52★ 90.35%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/11 08:42
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |