Viking stick
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Arkady, głównym celem których staje się nieskończone wyłażenie w górę — części goście na androida, dosłownie w najbliższych dniach na naszej stronie internetowej był przegląd gry Tadpole Tap, w której wspominał Doodle Jump, który stał się głównym aktywistą tego gatunku w ostatnich latach.

Dziś mamy spotkać się z bardzo odważnym wikingiem, który zdecydował się rzucić wezwanie pionowym skałom i nie wiadomo dlaczego wleźć jak można wyżej! Ale jego odwagi, sił nie wystarczy żeby wleźć tak wysoko, jak chciałoby się, on potrzebuje twoich wskazówek w kierownictwie i dużo, bardzo dużo tkanek nerwowych, które zmalwersujecie w swoich żałosnych próbach...

Oczywiście, im wyżej wleziesz, tym więcej punktów dostaniesz, stąd i ranking w spisie liderów i powód do domy. Wszystko jest jak zwykle.

Proces tego, co leziesz na skały jest dość dziwnym, ponieważ skały tu jawnie uciekły z gry „Tetris”, przy czym, sam wiking też uzbrojony długim różowym blokiem, który należy umieszczać dokładnie prostopadle skale, tylko tak można włazić powyżej. Główna trudność polega na tym, żeby na oko zrozumieć odległość i poprawnie rozmieścić blok, który będzie kręcił się jak długo trzymasz palec na ekranie, kiedy puścisz — wszystko ustali się jak zdecydował i jeśli blok okaże się pod kątem — nasz bohater zginie i zdarzy się zaczynać od początku. Właśnie tutaj i przejawią się cudy cierpliwości, ponieważ upadek z pewnej wysokości obowiązkowo wywoła burzę emocji z twojej strony, ale i sam proces zrelaksować nie pozwoli, gracz stale przebywa w napięciu.

Projektowanie i realizacja gry okazały się życzliwymi. Prosta, ale jaskrawa i niesamowita grafika, minimalizm, przyjemny soundtrack i dużo innych bonusów, które pozwolą nie cierpieć od wizualnego skąpstwa, jak w niektórych grach. Między innym, gra nie wymaga dużej mocy urządzenia, tak że można uruchomić praktycznie na dowolnym androidie.

Wynik: gra Viking Stick po obrazkach albo wideo (jeśli znajdziecie) może pokazać się dziwną i szalenie prostą, ale rzeczywistości ona przyciągająca i przyjemna, tylko nie polecam jej ludziom z niestabilną psychiką, czasami padać będziesz bardzo często!


Reklama

Pobierz Viking stick 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2015-05-08 10:00
rozmiar 12.34 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-08 14:21:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/12 07:59
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |