Skyshot!
3.1 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Od razu należy rozumieć, że gra Skyshot! z humorem i stworzona wyjątkowo żeby pocieszyć wszystkich, innych pretensji u niej nie ma, prosta i wesoła aplikacja, nie więcej. I z wyglądu gra w żaden sposób nie ciągnie na kolejne arcydzieło przemysłu. Projektanci nazwali siebie też z humorem — Made With Love, oni, nawiasem mówą, z Archangelska. Miłość ich przejawiła się co najmniej w nieobecności prób zarabiać na swojej aplikacji, ponieważ pobrać grę można bezpłatnie, donata w grze nie ma, reklamy też nie ma, tak że żadnych pieniędzy na ją zużyć nie wyjdzie, nawet przy obecności takiego pragnienia, to znaczy gra pięknie podejdzie dzieciom, nawiasem mówiąc, być może, dla nich to i było stworzone.
Nie patrząc na prostotę gry i ten fakt, że projektanci nowicjusze, gra nie stała się klonem czegokolwiek, to samodzielny produkt, który jest zrobiony na podstawie oryginalnej idei, za co od razu można przepisać plusa. W każdym razie, spojrzymy na grę bliżej.

Główny bohater gry — trochę szalony wojskowy, który absolutnie nie przeciw włazić do lufy ogromnego działa i wykonać rolę jądra. Jawnych przyczyn dla tego nie ma, ponieważ to, co odbywa się nie jest podobnie do wojny, jednak są cele, strzelać do których przypadnie. Proces ubijania celi może przypomnieć bowling czy słupki, ponieważ strzelać zdarzy się po szufladach, które stoją na daszku moście. Im więcej szuflad zbijesz za jeden strzał — tym lepiej, oczywiście. Z każdym poziomem ilość szuflad będzie zwiększać się, dlatego wykonywać zadanie na wszystkie trzy gwiazdy będzie coraz bardziej skomplikowano. Żadnej pomocy i nawet trajektorii polotu w grze nie ma, dlatego należy orientować się „na oko”.

Wynik: Skyshot! to bardzo prosta gra z prymitywną konstrukcjej i zrozumiałą rozgrywka, ale to nie przeszkadza jej być dobrą grą, jako sposób na spędzenie czasu, zwłaszcza dla dziecka, zwłaszcza, zwłaszcza jeśli nie lubisz kiedy wymagają pieniądze.


Reklama

Pobierz Skyshot! 1.0.6 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Added:
- New game mode!
- New Leaderboard!
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (19)
Data umieszczenia 2015-05-26 02:42
rozmiar 33.84 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-05-26 05:45:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.08★ 61.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/13 07:14
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |