Clash of Gangs
4.3 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

IGG.COM przedstawiły nam kolejną grę w formacie nudnego gatunku „Clash of...”., która zaproponuje zapomnieć o średniowieczu, zamkach i podobnym, a powróci nas do współczesnego świata i da możliwość wspiąć się na szczyt środowiska przestępczego.

Fabuła nie jest najgorsza, ale treść gry na tyle nudzi i było wypuszczony już tyle gier tego formatu, przy czym dobrych, że trudno powiedzieć na ile ona będzie popularna, jeśli tylko potrafi zebrać jakieś reszty, którzy nie utrafiły do innych projektów albo przeciągnąć tych, kto próbuje uciec. Ponadto, ci projektanci już czynili grę Clash of Mafias tegoż formatu i z tymi celami, wyglądała ona tylko trochę inaczej, ale czy dużo zmoże zmienić zmiana bohaterów?

W każdym razie, mamy kolejny Clash i należy jakoś obiektywnie ocenić jego, nie przywiązując się do zeszłych projektów.

Jak już mogliśmy zrozumieć, zwykły gameplay będzie zbudowany na oparciu środowiska przestępczego, który obejmuje przeróżne kasyna, bazy, jasełki, bary i inne atrybuty. Nas czekają dużo różnych bojowców, stworzonych za wszystkimi wymogami gatunku, rozdziałów terytoriów, własnych baz, możliwości połączenia się z klanami i stworzenie niezwyciężonej koalicji. Oprócz tego was czekają maszyny latające, nawet bojowe drone, którzy nie wiadomo jak trafiły do rąk człowieka. Jak i przedtem gra będzie dzieliła się na kilka filarów — budownictwa swojego terytorium, jej obrony, zdobywanie kosztów dla istnienia i atak sąsiadów, którymi mogą być jak realni gracze, tak i komputer. Dużym plusem w porównaniu z innymi projektami stała się grafika, która jest przedstawiona w dwóch wariantach 2d, a przy zwiększeniu 3d, co bardzo mocno zabarwia grę z wizualnego punktu widzenia i dodaje jej niektórą dynamikę w momentach, które przedtem zdawały się mniej atrakcyjnymi.


Właściwości Clash of Gangs:

  • piękna nowoczesna grafika
  • doskonała animacja
  • jest multiplayer
  • wiele poziomów
  • ciekawa fabuła i piękna atmosfera
  • zwykły gameplay
  • można pobrać jej za darmo

Wady gry Clash of Gangs:

  • znany, ale nudny gameplay
  • jak zawsze, donat

Wynik: gra wyszła całkiem znośną, tylko nie jestem pewny, że ona potrafi złożyć realną konkurencję Clash of Clans, a ot przeciągnąć graczy z innych projektów tego projektanta — zmoże, w ogóle — same sobie stworzyły konkurencję, z innej strony gra pozwoli utrzymać tych, kto już jest znudzony otrzymywać zamki i kto myśli zmienić tą grę ;)


Reklama

Pobierz Clash of Gangs 1.4.1 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.4.1 (20)
Data umieszczenia 2015-10-01 03:45
rozmiar 17.08 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-10-01 06:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/15 08:10
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |