Bestia Związany
2.9 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Dla tych kto nie wiedział — jest prawie oddzielny gatunek, który zawiera szczególny rodzaj gier fabularnych. W szczególności, jeśli spojrzeć na to, to zobaczymy chłopca z oczami nieproporcjonalnie dużego rozmiaru i kota, który idzie za nim, który namalowany też w sposób swoisty... zgadniecie kraj po opisie?

W ogóle, to Japonia i klasyczny styl japońskich gier można znaleźć i w grze Beast Bound!

Fabuła gry opowie o niewiadomym przedtem świecie, gdzie stały się dosyć smutne wydarzenia — ogromna ilość jego mieszkańców, od roślin i zwierząt, do mieszkańców przekształciły się na strasznych monstrów, agresywnych i napadających na ludzi! Zgodnie z klasycznymi prawami gospodarki, kiedy popyt wywołuje podaż, wyszło tak że urósł popyt na odważnych, gotowych polować na tych monstrów i oczywiście, jednym z nich stanie nasz bohater! Bohater okaże się nie jeden, zawsze i wszędzie za nim będzie szedł kot, po co kot jest potrzebny tak i nie zrozumiałem, przeważnie on tylko wydaje ogromną ilość informacji w dialogowych okienkach, którą należy stale czytać, w języku angielskim... Chociaż projektanci i przysięgają się, że czytanie wyjdzie adaptowanym... niech wyjaśnią to ludziom, które w ogóle nie znają języka angielskiego

Gry, w tym i fabularne, nawet gdzie łapać monstrów należy, już spotykaliśmy, ale w tej wszystko prościej, tak w niektórych z monstrów należy zbierać armię, uczyć ich i tak dalej, to tu bić się zdarzy się wyjątkowo i tylko tobie, nawet kot nie bierze udział w bitwach. Na szczęście, z niektórych potwór wypada pożyteczny inwentarz, który mocno ułatwia walkę, wynik których dosyć szybko staje się nieokreślonym... Każda bitwa z monstrom pochodzi na oddzielną arenę, z którą też zapoznaliśmy się w niektórych grach, jednak reszta czasu należy badać lokację, zbierając monety, bonusy i prezenty, spotykać się na swojej bazie, gdzie można podwyższać swoje charakterystyki, budować różne obiekty i czynić pożyteczne rzeczy, na przykład eliksiry dla popełnienia zdrowia.

Według opisu trudno powiedzieć, że gra Beast Bound jest ciekawa, ale to właśnie tak! Pobrać jej można bezpłatnie i sprawdzić, zapewniam, ona spodoba się! Co do wad — w grze nie najgorszym sposobem jest rozwinięty system donata i bywają problemy z optymalizacją na niektórych urządzeniach.

Przy okazji można grać online, co też dodaje interesu.

Wynik: oprócz stylistyki, która nie wszystkim może spodobać się i niewielkich problemów z optymalizacją, gra wyszła godna naszej uwagi, dlatego jeśli wygląd zewnętrzny nie konsternuje — pobierz obowiązkowo!


Reklama

Pobierz Bestia Związany 1.1 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
NEW In app purchases: Ad blocker, hats!
NEW feature: Quest Helper!
Fixed bugs and issues.
informacje ogólne
wersja 1.1 (8)
Data umieszczenia 2015-06-16 03:53
rozmiar 26.56 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-06-16 06:57:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
2.93★ 58.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/17 07:40
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |