Amazing Breakout
3.3 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W większości wypadków dowolna gra o ucieczce jest łącząca z poszukiwaniem przedmiotów, decyzją łamigłówek, kryptonimów i podobnego, niezastąpioną że częścią jest i pozycja o przetrwaniu, ponieważ zbiegać należy nie z najbardziej przyjemnych miejsc. Ale bohater dzisiejszej gry okazał się w muzeum... jak mówi historia — on był ostatnim gościem i ochroniarz, nie zauważywszy jego, wszystko zamknął. Szczerze mówiąc, nie widzę problemów spędzić noc w muzeum, sytuacja nie zagraża życiu, ale nasz bohater pomyślał inaczej i doszedł do wniosku, że jemu koniecznie należy uciec stamtąd, nie żałując sił i czasu.

Okazując się w muzeum od razu otrzymujemy przyjemny bonus — każda nowa lokacja to duża sala z różnymi eksponatami, wyszło bardzo anturażnie i ciekawie. Przy czym sale tu trafiają się różne — barłóg myśliwego z kominkiem i trofeami, klasyczny japoński pokój, niektóre podobieństwa złotego stulecia, pokój w stylu faraonów, osiemnaste stulecie i oczywiście — dinozaury!

Na szczęście, w najlepszej lokacji znajdziecie rację, za pomocą której można skontaktować się z ochroniarzem, który zapewni ci moralne wsparcie i podzieli się niektórą pożyteczną informacją. Ale, nie patrząc na żywe obcowanie z człowiekiem, który orientuje się tam lepiej niż ktokolwiek, tobie zdarzy się brodzić po sali i podbierać przeróżne rzeczy, które mogą przydać się szybko czy trochę później. Przedmioty i ich zapotrzebowanie są dosyć logiczne, znajdziesz latarkę która nie pracuje — szukasz baterii, coś może leżeć w szufladach z kodowymi zamkami, parole od których ochroniarz powiedzieć nie mógł, no ta dobra, wtedy by i gry nie było. Najbardziej pocieszna część gry — zniszczyć dinozaurów i stworzyć z kości młotki po to, żeby rozbić kolejną witrynę... w ogóle po takim wandalizmie z muzeum rzeczywiście lepiej uciec przed jego otwarciem.

Sam zabawowy proces jest zbudowany tu klasycznym sposobem, jednak z minusów można odznaczyć nie najlepsze detalizowanie, które doprowadza do konieczności dłubać się do każdego podejrzliwego piksela, a najsmutniejsze — nie ma żadnych podpowiedzi, dlatego jeśli masz problem, jedyne wyjście to Youtube, gdzie ktoś z graczy umieścił przechodzenie potrzebującego etapu.

Wynik: Amazing Breakout gra jest bardzo przyjemną przygodą, która zawiera wiele ciekawych miejsc i zadań, a więcej, jest całkiem bezpłatna, ale z małym donatem.


Reklama

Pobierz Amazing Breakout 1.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and performance improvements!
informacje ogólne
wersja 1.2 (10)
Data umieszczenia 2019-06-10 08:39
rozmiar 98.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje MobiGrow na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
3.25★ 65.04%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/19 07:30
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |