Cheating Tom 2
4.6 (28)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Dość dziwno, ale pierwsza część gry okazała się nie taka popularna jak chciałoby się, jednak ona zebrała więcej miliona pobierań, ale projektantów to nie powstrzymało i oni przygotowali dla nas drugą część!

Za czas przeszły Tom trochę zmienił się, opamiętał się i został praktycznie najlepszym uczniem, ale szczęście jego było nie długie, w szkole pojawił się nowy uczeń, oceny którego okazała się o wiele lepszymi, co i doprowadziło do sytuacji, w której Tom wymuszony znów przyjąć się za stare, — zacząć ściągać i chuliganić!

Rozrywka tej gry zawsze różniła się swoją oryginalnością i druga część nie jest wyjątkiem. Dlatego przygotuj się do ogromnej ilości wciągających poziomów, na każdym z których będziesz dosłownie chodzić po brzeszczocie noża, próbując uniknąć starć z nauczycielami i dowolnymi sposobami zwiększyć swoje oceny. Każdy poziom będzie kolejną kontrolną pracą, na której, nauczyciel czyta książkę czy śpi, o tej porze musisz podbiegać do innych studentów i ściągać. Proces przepisywania wyznacza się skalą, najpierw ona zielonego koloru, ale jeśli podchodzić do każdego ucznia zbyt często — skala stanie się czerwienną i on zacznie uciekać. Kiedy na nauczycielu pojawia się wykrzyknik, należy biec na swoje miejsce, ponieważ już za kilka sekund nauczyciel podejmie głowę i zacznie patrzyć na klasę, w celu wstrzymania bezładów. Komplikuje się wszystko nie tylko ograniczoną ilością czasu na poziom, ale i indywidualnością studentów. U kogoś ściągać długo, u niektórych nie ma co ściągać, a u kogoś skala praktycznie od razu staje się żółtą, a potem czerwoną. W każdym razie, do tego szybko przyzwyczaisz się. Zadania na poziomach tego samego typu, albo przepisać na dobrą ocenę (skala będzie w górze), albo prosto wkurwić każdego uczestnika tego, co odbywa się.

Jak i w poprzedniej części projektanci nie zrezygnowali z przyjemnych bonusów, które mogą pomóc ściągać. Każde 10 poziomów będziesz otrzymywać nową umiejętność i nowy zwycięski taniec, na przykład stawać się fantazmatem, co pozwoli ściągać bez obawy być zauważonym, zahamowanie czasu, który da możliwość zwiększyć czas na pracę i nawet UFO, które jest gotowe zabrać nauczyciela bezpośrednio z klasy! Oprócz tego okresowo będą odbywały się jawnie dziwne sytuacje, do których zdarzy się przyzwyczaić się ;)

Wynik: Cheating Tom 2 niewątpliwie unikalna gra, jaskrawa i wesoła, z donatem, która obowiązkowo spodoba się większości tych, kto szuka coś nowego!


Reklama

Pobierz Cheating Tom 2 1.8.2 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.8.2 (182)
Data umieszczenia 2018-08-01 15:57
rozmiar 66.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(28)
4.58★ 91.54%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/24 08:47
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |