Speed Racing
4.6 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wśród dużej ilości biegaczy dziś można zaplątać się, już należy rozdzielać ich na klasyczny bieg, platformówki, pionowe biegacze i wiele innych. Osobnie zawsze byli wyścigowe biegacze, które pozwalały nie tylko biec, a kierować pojazdem, najczęściej samochodem. Ale nawet oni już stanęli pojawiać się z domieszką konstruktora, action i wieloma innymi właściwościami. Czym jest wyjątkowy biegacz Speed Racing? Już dokładnie nie nazwą! :)

Ale jeśli obiektywnie, to nic unikalnego w nim nie ma. W istocie, to klasyczny wyścigowy biegacz, popatrzymy w których momentach projektanci z Smoote Mobile chociażby nie zepsuli grę.

Gameplay.

Speed Racing jak już było powiedziano, to klasyka. Was wypuszczą na szosę, szybkość można zrzucić tylko wbił się w kogoś, ale robić to nie warto. Na szosie będą wszędzie monety, bonusy i inny kontent, pożyteczny i nie bardzo. Są odcinki, przejechawszy po których otrzymasz przyspieszanie, czasami będą pojawiały się samochody, które trzeba wyprzedzić i tak dalej, w zasadzie, po nasyceniu gra nie jest najgorsza. Jeszcze będziesz miał benzynę, która i stanie się główną przyczyną strat. Żeby zatankować samochód trzeba przyjechać do następnego punktu kontrolnego, ale obliczono tu wszystko jak w aptece, najmniejszy błąd i najprawdopodobniej nie dojedziesz. A jeszcze samochód umie skakać, co jest bardzo dziwnie, ale to dodaje trochę entuzjazmu. Zarobiwszy trochę złota na pierwszych wyścigach, samochód można modernizować, to pomoże zarabiać więcej i nawet nazbierać na drugi samochód. Ich tu dosyć dużo, ale zbierać pieniędzy będzie prosto, więc gra dosyć szybko przychodzi do logicznego impasu bez wyjścia, kiedy czynić już nie ma co. Nie spodobało się i to, że trasa tu w ogóle tylko jedna, co w końcu prowadzi do zanudzania.

Załatwienie.

Ze strony dynamiki gry wyszła doskonałą, obrazek jest jaskrawy i wesoły, ale grafika została ofiarą dla tego, nie ma żadnego szczególnego detalizowania, modele samochodów są krzywe i czasami można zobaczyć piksele, koła nie kręcą się :(

Zarabianie.

Chciwość u projektantów nie jest obecna jak organ, więc gra w całości jest bezpłatna, nie ma żadnych próbnych wersji, nie ma kupn wewnątrz gry, nie ma czegokolwiek, co można kupić za donat. Reklama jeżeli i jest, to ona jawnie nie pojawia się podczas gry, więc z tej strony wszystko doskonale.

Wynik:
nie jest to najgorszy runner, problemem wielu, co cierpią one — monotonność, ale z drugiej strony, za tą monotonność z ciebie nikt nie weźmie żadnych pieniędzy.


Reklama

Pobierz Speed Racing 1.2.1.24 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
General bug fixes and optimization which brings you better gaming experience!
informacje ogólne
wersja 1.2.1.24 (24)
Data umieszczenia 2018-10-16 03:01
rozmiar 25.82 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.6★ 92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/26 07:06
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |