League of Hero Defenders
0 (0)

League of Hero Defenders

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Istnieje taka gra League of Legends, w skrócie LOL, na android nie ma jej, ale ona jest bardzo popularna, można nawet powiedzieć że ona jest niektórym konkurentem słynnej gry Dota. W każdym razie, logiczne pytanie — jaki ona ma stosunek do gry League of Hero Defenders?

W rzeczywistości, stosunek ona ma naprawdę formalny, ponieważ stworzona przez absolutnie innych projektantów (Sunlang Inc.) była wyjątkowo dla fanatyków wyżej wspomnianej gry. W każdym razie, to dosyć ciekawa, barwna i pozytywna Tower Defense, którą nie trzeba ominąć nawet jeśli nie jesteś znajomy z grą League of Legends.

Główną cechą tej gry jest znanych bohaterach, ale co robić jeśli ich nie znamy? Będziemy szukać inne jej właściwości, które obowiązkowo nam spodobają się. Najpierw spojrzymy na gameplay, który trochę różni się od klasyki gatunku. Wieże tu są, Ale rozstawiać ich nie możesz, oni już są „wkopane” tam, gdzie projektanci uznali za potrzebne. Modernizować wieże też nie da się, ale można kupować bohaterów, które gotowe przejąć główny cios właśnie na się! Bohaterów polepszać można i trzeba, co prawda na początku pieniędzy wystarczy tylko na jednego, ale poziomów w grze bardzo dużo, więc szybko potrafisz zarobić i na innych bohaterów, nauczysz się wykorzystywać specjalne kombo i rozwijać swoje indywidualne strategie.

Trochę rozszerza gameplay możliwość wyrąbywać las wokół zabawowego pola, tam można znaleźć kufry z złotem albo z nowymi bohaterami, więc nie myśl o tym, że to zajęcie nie ma sensu, nawet odwrotnie! Realizowane w podobny sposób w grze League of Legends, więc jeśli ktoś zna — zachwytu nie da się uniknąć;)

Załatwienie.

Gra League of Hero Defenders otrzymała dosyć proste załatwienie, rysowaną i jaskrawą grafikę, personaże wyglądają dość duże, przy czym czasami wszystko to zlewa się, ale przywyknąć można dość szybko, zwłaszcza jeśli grałeś w oryginalną wersje.

Wynik: gra League of Hero Defenders nie pretenduje na tytuł jednej z lepszych TD na android, ale całkiem zdolna zainteresować nie tylko fanów gry League of Legends, ale i wszystkich fanów obronnych strategii, zwłaszcza bez stronniczej myśli.


Reklama

Pobierz League of Hero Defenders 1.2.2 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
# balancing the difficulty of maps
informacje ogólne
wersja 1.2.2 (122)
Data umieszczenia 2015-11-02 04:02
rozmiar 23.31 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-02 06:03:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/28 07:34
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |