Zombie Golf
3.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Oczywiście projektanci z mariknab już na tyle przyzwyczaili się do zombie, że nie widzą bez nich nawet golfa, w który i mamy dziś grać. Raz widziałem stary telefon Nokia 8800, z współczesnymi jego trudno porównać, wszystko co on umiał — dzwonić i nadsyłać sms, o dostępie do Internetu wtedy można było tylko marzyć, nawet więcej, na tych ekranach możliwość korzystać się im była bardzo niejasna. W każdym razie, nawet na tym telefonie była gra „Golf”, więc dlaczego nie stworzyć golf i na współczesny android?

Jednak, golf już nie ten. Zwłaszcza jeśli grają zombie, którego z jakiegoś powodu wystroiły do miłego kostiumu wielkanocnego królika. Natychmiast warto odznaczyć ten fakt, że tu nie ma dziur, wszystko co trzeba — wykorzystując zaledwie dwie regulacje (kąt ciosu i siła ciosu) zapuszczać kurę najdalej, spodziewając się na masowe rujnacje i inne biedy, które ona potrafi wyrządzić niezwykłemu polu dla golfa, na której dużo przeróżnej chimerycznej zawartości.

Przy okazji podstawą tej gry jest jedna flash- gra, która kiedyś była dostępna w przeglądarkach, tylko tam było kurze jajko i wszystko, co trzeba było robić — utrafić jak można bliżej do dołka. We współczesnej wariacji wszystko bardzo zmieniło się, co, jak mi się wydaje, lepiej.

Na każdą nową partię są dostępne zaledwie sześć ciosów, cel — zagnać kurę jak najdalej, akurat tu i trzeba uwzględniać cały humor, którym gra jest przesiąknięta i właściwości landszaftu. Na przykład, jeśli kura wzleci zbyt wysoko, to zmarznie, jeśli utrafi na cyrkularną piłę — poleci w odwrotnym kierunku, będą popadały się i inne zombie, zabijając których otrzymasz dodatkowe punkty, czasami na drodze będzie leżał syumo-zombie, gdzieś stoją drzewa od których też można odbijać się i tak dalej. W ogóle zabawowy proces sprowadza się do tego, żeby zrobić cios, a potem długo obserwować jak i co odbywa się ;)

Załatwienie.

Gra Zombie Golf jest załatwiona formalnie bardzo prosto i nawet więcej, to jest platformówka. Nie myślę, że to jest przyczyna dla rozbratu, ponieważ pocieszne gry powinny być takie, w każdym razie, będzie działać ona dokładnie na każdym urządzeniu!

Wynik: oczywiście od podobnych gier trudno oczekiwać dużo dobrego, i dany wypadek nie jest wyjątkiem. Oczywiście są niektóre wady, ale w ogóle gra jest bezpłatna, więc pobrać jej może każdy i nie natknąć się na próbną wersję, donat albo dowolny inny negatyw.


Reklama

Pobierz Zombie Golf 1.0.6 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0.6 (7)
Data umieszczenia 2015-05-26 14:19
rozmiar 23.1 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-05-26 17:21:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/29 07:16
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |