Spacelike
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

O grze tetris już pisałem wielokrotnie, ale przypomnę tylko, że to była praca Rosyjskiego programisty, która jest datowana 1984 rokiem, stąd otrzymała ogromną popularność i nawet miała swój własny przenośny przedrostek, z którym wiele osób z nas są znajome. Tę grę odtwarzały na android już wiele razy, ktoś próbował zrobić analog oryginału, ktoś trochę zmieniał jej, dodając coś nowego i ten wypadek nie jest wyjątkiem, gra jest całkiem przerobiona!

Główna idea gry, a mianowicie składanie bloków, pozostała bez zmian, a ot działania poprzenoszą się z zwyczajnej szuflady do kosmosu, gdzie nowe detale będzie przyciągała planeta, najwarażniej po wpływem siły ciążenia. Działania wciąż rozwijają się w 2D świecie, ale planeta co najmniej jest okrągła, co daje możliwość pracować po całej długości koła. Przy czym kręcić można nie tylko figury, ale i planetę, włazić linii będą kiedy zamknie się krąg, więc zajęcie to jest dosyć skomplikowane. W każdym razie, punkty będziesz otrzymywać nie tylko za posprzątane smugi, ale i za poprawnie dobudowane figury, więc postęp będzie aktywny.

Kierowanie w grze wyszło dosyć proste, za pomocą swypów potrafimy wracać planetę, a za pomocą kilku przycisków kręcić figury, stawiać na pauzę i szybko opuszczać ich, nie czekając kiedy oni zrobią to sami.

Ale nie tylko jest ciekawa rozrywka, która stała się ciekawą właściwością tej gry. Warto tylko spojrzeć na jej załatwienie i ono od razu spodoba się! Przed nami pojawi się rozbity na sektory kosmiczny obszar, który czymś przypomina kreślarski program, dużo kolorowych figur, a linią przerywaną będzie zauważony obwód gdzie ona musi wylądować. Nie patrząc na ogólną piękność, grafika wyszła prostą, więc nie warto czekać dużych wymagań do potęgi urządzenia. Co prawda w takim załatwieniu jest i jeden minus — przez dużą ilość kolorów i siatki naniesionej na zabawowe pole oczy bardzo szybko męczą się, więc nie rekomenduję grać przez długi okres czasu.

Wynik: gra Spacelike to dobry i współczesny zamiennik tetris, który dokładnie spodoba się wszystkim fanom i tym, kto lubi podobne łamigłówki.


Reklama

Pobierz Spacelike 1.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2015-05-27 08:44
rozmiar 15.97 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-05-27 11:45:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/05/30 07:42
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |