Time Clickers
4.5 (26)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Najlepsze klikery pojawiły się stosunkowo niedawno, gdzieś w 2010 roku jak jedno z rozrywek na Facebook, ale przejawiwszy swoją popularność, stał się boom, który przypadł na 2013 rok, kiedy wszyscy wypuszczały gry tego gatunku. Teraz ludzi już ochłonęły do nich, ale jednak nowe pojawiają się, chociaż i nie bardzo często. Gra Time Clickers to akurat nowa gra, która nawet swoją nazwą mówi co w grze trzeba robić! Na android gra pojawiła się nie w pierwszej kolejności, mogłeś już jej spotykać i przedtem, w Internecie, gdzie ona zebrała ponad milion fanów.

Ponieważ dowolny kliker ma na myśli stałe tykanie na ekranie, to zgódź się, robić w ten sposób można bardzo czego, w tym wypadku będziemy strzelały z pistoletu! Nas czekają pocieszne futurystyczne poziomy, co składają się z bloków różnego koloru, które powołane odwracać naszą uwagę. Strzelać trzeba po czerwonych kostkach, które okresowo będą pojawiały się w tej albo innej części ekranu, ale w miarę wzrostu poziomów zadania będą coraz bardziej skomplikowane. Najpierw cele stają coraz więcej, a potem oni zaczynają przekształcać się na strasznych istot! Za „zabite istotę” będziesz otrzymywać pieniądze, które można tracić na modernizację broni albo na wynajem towarzysza, który też umie strzelać ;)

Właściwości Time Clickers:

ciekawy pomysł z pistoletem, odsyłanie do Dandy;)

więcej niż 60 różnych wrogów

15 futurystycznych lokacji

regularne aktualizacje

10 unikalnych umiejętności

więcej niż 50 artefaktów

dobry soundtrack

prawie sto różnych osiągnięć

gra jest darmowa i bez donata


Wady gry Time Clickers:
Jak u wielu innych gier tego gatunku — prostackie załatwienie, które zawsze można spisać przy obecności ciekawej rozrywki, a ot monotonia tego, co odbywa się, która w wyniku wylewa się do chandry — to w krwi!

Wynik: jeśli ten gatunek tobie nie podoba się według określenia, to i w tej grze nie znajdziesz nic, co odtworzy twoje oczy, a ot jeśli ten gatunek jest ciekawy dzięki swoim właściwościom i innym, to ten jego przedstawiciel spodoba się tobie ;)


Reklama

Pobierz Time Clickers 1.4.5 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
1.4.5 - In game link to privacy policy
informacje ogólne
wersja 1.4.5 (1040500)
Data umieszczenia 2017-02-07 07:49
rozmiar 53.99 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-07 09:51:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(26)
4.51★ 90.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/06/05 07:04
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |