Drift Girls
4.2 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Wyścigów na android coraz więcej, a dobrych pomysłów i chociaż jakiejś oryginalności coraz mniej. Jasna sprawa, że w tym gatunku trudno wymyślić coś nowego, a nowy symulator zrobić nie bardzo prosto, ot i zajmują się projektanci dodawaniem do gier chociaż jakieś fiszki. Dzięki temu wiele wyścigów okazały się w gatunku biegaczy, niektóre okazały się wyścigami po proście, gdzieś dżipy po pagórkach skaczą, a u nas dziś drift i dziewczyny w stylu anime. Logika w tym bardzo nawet prawidłowa, co może być lepsze od pięknej dziewczyny i szybkich samochodów? W każdym razie, nas jednak interesuje zabawowa składowa, sam wyścig!

Tak, ‘wyścig’ ...

Szczerze mówiąc, takiego od projektantów nie spodziewałem się. Zaczyna się gra jak zwyczajny wyścig — z nauczania. Tu wszystko zrozumiale i nawet może wielu zainteresować, a ot potem was odprawiają do samodzielnego pływania i tu zaczynają się problemy.

Można pomyślećб że problemy będzie polegać na skomplikowanym kierowaniu albo finansowej składowej, ale nie! Problem polega na tym, że to w ogóle nie wyścig, nawet nie znam jak to nazwać. Nie potrafisz kołować samochodem, nie potrafisz dawać gazu albo hamować... wszystko co mamy jest — dwa przyciski, jeden odpowiada za drift w lewym skręcie, drugi za drift w prawym skręcie i wszystko!!! Tak, zawczasu trzeba przemyśliwać trajektorię i wybierać najlepszy moment, żeby puścić maszynę do zaniesienia, ale odczuwać wy jej nie będziecie, w ogóle nie :(


I trochę wad Drift Girls:

  • gra ma dużo donata, a czego chciałeś, tutaj są dziewczyny!
  • gra jest dostępna tylko w języku angielskim i koreańskim

Może być jest coś dobrego?

Tak, jest. Grafikę chociaż i trudno nazwać przepiękną, ale ona jest całkiem możliwa do przyjęcia, ponadto, gra okazała się dosyć dynamiczną. Jeszcze każdy samochód, który zobaczysz, zrobiony na obraz i podobieństwo realnych istniejących modeli BMW, Mini czy Mercedesa, a nie jak to bywa, coś z czterema kołami, i tak, dziewczyny tu są piękne ;)

Wynik: bez względu na to, że grę można nazwać wyścigami tylko warunkowo, marketing czyni swoją sprawę i jej popularność wzrasta, ilość pobrań zwiększa się do miliona...


Reklama

Pobierz Drift Girls 1.0.80 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
We have a new update, 1.0.80
Hey Racers,
We have a new update, and you're going to love it!
Bug fixes and improved game stability.
Keep on Drifting!
Like Us! ---> facebook.com/PlayDriftGirls
informacje ogólne
wersja 1.0.80 (80)
Data umieszczenia 2017-05-31 06:00
rozmiar 43.63 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Android/Agent.TC!tr

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-05-31 09:03:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.19★ 83.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/06/16 07:15
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |