Galaxy Zero
4.8 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Ten gatunek gier jest taki rozległy, że nie będę nawet przeliczać konkurentów, ale na większość z nich już były przeglądy i ja nawet porównywał, do tego że, regularnie pojawiają się nowe, jedno można powiedzieć dokładnie — takich gier wystarcza! Niektóre stwarzają klasycznymi, niektóre współczesnymi, w niektórych jest fabuła, w niektórych ona jest po prosto nie potrzebna, są hardcorowe, jak w ogóle można w tym gatunku wyróżniać się?

Wyróżnić się jawnym sposobem może i nie da się, co jest logicznie, ale jednak, nikt nie zabrania zrobić ciekawą i jakościową grę, jak i wyszło u projektantów z FunPlus, dla których na android ta gra stała się pierwszą, i powiem, że to przepiękny debiut!

Zasadniczo naruszać wszystkie kanony gatunku projektanci nie stanęli, konserwatyści mogą spać spokojnie, z wyglądu i za odczuciami to klasyczna strzelanica, lepiej i wymyślić, ale jest dużo „ale”, które zmuszą nas spojrzeć na grę w nowym świecie, w lepszym świetle.

Na początek, tu jest fabuła, drobnostka, a przyjemnie, kto by co nie mówił! Historia opowie o dziwnym krysztale, który nazywały „kryształ nadziei”, dzięki któremu na naszej planecie wreszcie potrafiły osiągnąć świata i szczęścia, kosztem wszystkich dóbr i technologii, które on otworzył ludziom. Ale, wszystko było nie tak idealnie i znalazło się niezadowolone ludzi, ruszenie które potrafiło zburzyć ten kryształ i rozwiązać straszną wojnę, bezpośrednio w której wy i weźcie udział, w celu doprowadzić swoją stronę do zwycięstwa. Prosto, ale ze smakiem ;)

Rozgrywka w grze, też nikt nie jest w szoku, dobry zawodnik, i to nie wygląda jak podzielony jest na poziomie, który zgodnie z prawem tego gatunku do bólu podobny do siebie, a tu trzeba zniszczyć wiele innych samolotów i bossów. Oczywiście nie jest to bonus, zysk, pompowanie ręce i dużo więcej, deweloperzy dodano możliwość grać w gry online i elementy RPG, które sprawiają żądaną kroplę miodu w miłej i wiele efektu męczące.

Rozrywka w grze też nikogo nie szokuje, dobrze, że biegacz ona nie przypomina i rozbita na poziomy, które według gatunku są podobne między sobą, tu nam i trzeba niszczyć dużo innych samolotów i bossów. Oczywiście są bonusy, wzmacniania, polepszanie broni i dużo innego, przy czym projektanci dodali możliwość grać on-line i elementy gier fabularnych, które wnoszą potrzebną kroplę miodu do zwykłego i dla wielu osób męczącego efektu.

Właściwości Galaxy Zero:

  • klasyczna gra z elementami RPG
  • trzy tryby gry
  • można grać dużą ilością graczy online
  • polepszaj samolotu, w tym zmieniaj zewnętrzny wygląd
  • zajmij honorowe miejsce w „Hall of Fame”
  • gra jest zsynchronizowany z sieci społecznej Vkontakte
  • darmowe pobieranie

Wady gry Galaxy Zero:

Niestety, wady w grze też są, przy czym oni są dosyć zwykłe. Ponieważ jest on-line, czyli i donat, przy czym potężny. Oprócz tego z przyczyny nie samej lepszej optymalizacji gra dosłownie niszczy baterię urządzenia, ale, na mój pogląd, wszystko to możliwe do przyjęcia.

Wynik: bywają momenty, kiedy rozumiesz, że ten albo inny gatunek, bez globalnych przemian, już jest nie zdolny wydawać więcej, to jest ten wypadek, więc jeśli lubisz ten gatunek, to obowiązkowo zwróć uwagę na tę grę.


Reklama

Pobierz Galaxy Zero 1.00.60.00 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
- The ACE unlocked! More Powerful Equipment to support you deeper in Space!
- New Chapter unlocked! The Epic Story continues!
informacje ogólne
wersja 1.00.60.00 (1006000)
Data umieszczenia 2016-09-13 06:50
rozmiar 84.05 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.76★ 95.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/06/17 07:16
Inne gry Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |