Aplikacje dla Androida Wear
0 (0)

Aplikacje dla Androida Wear

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Witam! Z oficjalnym wydaniem Android zużycia i pierwszego inteligentnego zegarem ponad miesiąc, w tym czasie sklep Google Play, w całym przekroju zastosowań zwłaszcza dla gadżetów przenośnych. W tym filmie przyjrzymy się najbardziej interesujących i przydatnych aplikacji z innych deweloperów. Chodźmy

Personalizacja - Jedną z głównych zalet systemu operacyjnego Android, a urodził Zużycie Mini Launcher. Ideą wyrzutnia szybkie otwarcie odpowiednich aplikacji i funkcji. Tak na szybko dostępny do aplikacji wystarczy przesunąć palcem od góry z lewej strony ekranu. Jeśli zrobić tę operację, gdy pojawi się w menu szybkich ustawień, w którym można precyzyjnie dostroić jasność, włączyć wifi i innych funkcji telefonu. Również w dziedzinie jest wyświetlany w godzinach i naładować swój telefon.

Po przeglądarka aplikacji, to jest na wczesnym etapie rozwoju, tak to działa, nie jest bardzo stabilny, ale pomysł i wykonanie uderzenia. Menu składa się z początkowej listy odwiedzanych stron internetowych z Google Chrome. Przez sposób wszystko jest doskonale wyświetlane, a następnie odkryli, tablet, smartphone, a nawet komputera. Klikając na pożądanym miejscu zaczyna się uruchomić, dopóki nie stanie się bardzo szybko, nawet jeśli masz dobre połączenie z Internetem. Witryny są skalowane przez ekran zegara, więc niektórzy po prostu nie wygodne w użyciu.

Załącznik nr 3, ale gra, że chcę powiedzieć Floppsy Droid, jest klonem słynnej Flappy Bird. Musisz kontrolować pływające androidikom i latać przeszkód. Przy okazji, mimo małego ekranu, gra jest całkiem wygodne.


Po aplikacji, moim zdaniem, jest bardzo wygodne i przyjemne. Muzyka Boss na zużycie jest graczem na podstawie machnięcia. , Aby rozpocząć muzyki nie trzeba dostać smartfona z kieszeni, po prostu pobrać Ok google uruchomienie muzyki szefa. Telefon jest konieczne tylko przy pierwszym uruchomieniu, aby wybrać program, z którego muzyka jest odtwarzana. Pragnę zauważyć, że aplikacja jest otwarta na górze wszystkich kart, nie można przesunąć, aby zamknąć, aby wyjść można po prostu ukryć dłoń ekranem. Po otwarciu Muzyka Boss można dostać się do głównego menu. Aby przełączać utwory zrobić przesunąć w poziomie, aby zwiększyć głośność w pionie, ale jeśli chcesz umieścić pauzę po prostu dotknij ekranu. Projekt jest minimalistyczny i jasny na górze pokazuje album ze zdjęciami i czas na dole tytułu utworu i wykonawcy.

I wreszcie mówić o aplikacji Eco Wear Song Search. Jest to analogiczne do Shazam, który również poszukuje informacji o utworze i wykonawcy. Wszystkie informacje są wyświetlane powiadomienia o smartfonie.

Powodzenia!


Reklama

Aplikacje dla Androida Wear dla Karbonn smart A51

2014/08/14 08:35

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |