Winorośl
2.6 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

W ogóle, Vine aplikacji (zwłaszcza z najnowszymi aktualizacjami) to kolejny posłaniec, który koncentruje się na komunikacji za pomocą wideo. Zgadzam się, że wielu się to nie podoba, ale mimo to liczba pobrań tej aplikacji już dawno przekroczyła 10 milionów, co stanowi bardzo solidną sylwetkę.

W przeciwieństwie do tego samego Skype, który od dawna oferuje użytkownikom komunikować się za pośrednictwem łącza wideo, aplikacja działa trochę inaczej. Wyobraź sobie, że gdzieś w przyrodzie i zaledwie kilka minut chcą porozmawiać z przyjaciółmi na wideo. Możesz uruchomić program Skype, ale czy będzie on odpowiadał na szybkość lokalnego Internetu? Raczej nie! W Winorośli rozwiązali ten problem inaczej, ponieważ komunikacja może wystąpić i offline. W szczególności - zostaniesz poproszony, aby usunąć małe rolki (winorośli) i wysłać je do znajomych szybko lub wolno, ale pójdą i twoi przyjaciele zobaczyć wiadomość - to proste i mało wygodne!

To idzie do pełnego stosowania poszczególnych ustawień, bo to podoba, czy nie, ale jest to również serwis społecznościowy, nawet jeśli nie jest tak znany, jak wielkich graczy, ale są ciekawe utwory z filmu, jak już wspomniano. Nie trzeba nikomu nie chce strzelać sobie w video i przesłać go do innych sieci społecznych, ale po prostu tak się złożyło, że zdjęcia osób wysyła w instagramm, wiadomości w Twitterze i wideo tutaj, tam Vine! Wszystko inne - aplikacja jest bardzo stylowe, wygodne i nic nie kosztuje, więc nie ma problemów powinno się pojawić.


Reklama

Pobierz Winorośl 7.0.0 dla Karbonn smart A51

informacje ogólne
wersja 7.0.0 (1600700)
Data umieszczenia 2018-05-31 19:06
rozmiar 1.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
2.6★ 52%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/12/06 09:55
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |