Netflix
3.4 (32)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Aplikacja ta, zgodnie z Google i deweloperów (Netflix, Inc.) jest wiodącą firmą na świecie pod względem liczby zapisów do przeglądania filmów, w rzeczywistości, jest kino online, gdzie możesz oglądać swoje ulubione filmy i programy telewizyjne, a teraz z ulubionych devaysa, czy telefon lub Android tablet - nie ma znaczenia, aplikacja daje kompletny zestaw wszystkich funkcji dostępnych na komputerze PC.

Co to jest miłe - zapisz się natychmiast po instalacji nie jest konieczne, ponieważ każdy nowy użytkownik oferują miesiąc próbny, podczas którego można zapoznać się z repertuarem, a także ocenę jakości wszystkich udogodnień, ale jeśli Ci się podoba - zapraszam do subskrypcji - jeśli nie, to nie ma problemu, wyjmij i na pewno, ale jak pokazuje praktyka - dzieje się to rzadko. W tej chwili ten zasób ma około 40 milionów klientów na całym świecie ... nie wystarczy, zwłaszcza, jeśli liczba pobrań w Google Play jeszcze nie przekroczyła 50.000, chyba nie wszyscy wiedzą, oczekujemy postępu.

Nawiasem mówiąc, ta usługa od 1997 roku i oprócz Android i PC do konta i odpowiedniej aplikacji można znaleźć pod iOS, Mac OS, Smart TV set-top box, a ostatnie dwa pokolenia, tak, że jeśli kompletne urządzenia w różnych systemach operacyjnych - nie ma problemu, Netflix będzie na każdego!


Zalety i cechy aplikacji Netflix:

  • zapłacić niewielką miesięczną opłatę za członkostwo masz nieograniczony dostęp do filmów i seriali
  • Usługa jest dostępna przez całą dobę i jest stale aktualizowany o nowe wersje
  • ogromna lista urządzeń, które obsługują tę usługę
  • bardzo wygodne wyszukiwanie
  • Specjalne rankingi i możliwość odebrać film do smaku
  • możliwe jest, aby rozpocząć oglądanie na jednym urządzeniu i mety na drugim, wszystkie dane są przechowywane na koncieWady aplikacji Netflix:

  • płatne członkostwo - jeśli wziąć pod uwagę, że wadą
  • nie mogą być problemy z dostępem z niektórych krajówWynik: bardzo łatwy w obsłudze aplikacji i usług, które zrobiłem to "dla ludzi", w pewnym stopniu, niezastąpioną rzeczą dla tych, którzy nie mogą żyć bez serii TV i filmów, a także - do Ciebie;)


Reklama

Netflix dla Karbonn smart A51

Ocena:

(32)
3.43★ 68.64%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/12/16 08:15
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |