Evernote
5 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Myślę, że wiele właścicieli android są znajome z zachmurzonymi serwami, dziś takich dużo — od google, od yandex, od mail.ru, od dropbox i tak dalej i tak dalej, tak samo prawie wszyscy są znajome z ogromną ilością przeróżnych aplikacji dla stworzenia notatek w swoim telefonie, zaczynając od zwyczajnego notesu i zakończając przeróżnymi kolorowymi notatkami. A co kiedy połączyć zachmurzony serw i notatki? — Grubo mówiąc, wyjdzie Evernote!

Niewątpliwie na pierwszych parach ten serw może wydać się skomplikowanym, nic dziwnego — przemyśleć takie i zostawić prymitywnym nie nadarza możliwym, ale jeśli użyczyć trochę czasu jednak zorientować się, to szybką zrozumiesz że jest zamieszczone tu wszystko bardzo poprawnie i korzystać się wszystkim bardzo prosto. Sama idea serwu polega na tym, że on daje wam możliwość zachowywać dokumenty, zapisy, zdjęcia, tekst i dużo innego na serwerach Evernote, co przypuszcza pewne zalety:

  • dostęp do zapisanych dokumentów z dowolnego urządzenia gdzie jest zainstalowany Evernote
  • wszystkie dokumenty będą w całkowitym bezpieczeństwie i nigdy nie zaginą
  • w aplikacji jest wygodne wyszukiwanie, żeby zawsze potrafiłeś szybko znaleźć potrzebne
  • możecie rozszerzać dostęp do osobnych tek czy plików, żeby twoje koledzy czy koleżanki skorzystali się z niego

Przy warunku że tą aplikację potrafisz zainstalować praktycznie na dowolne urządzenie, bądź to smartfon, notebook, tablet czy komputer, to rzeczywiście prosto i wygodnie wykorzystać Evernote dla obecności dostępu do tych czy innych dokumentów z dowolnego miejsca. Oczywiście dla dostępu do serwerów trzeba podłączyć do internetu, ale nawet przy jego nieobecności będziesz miał dostęp do ostatniej wersji wszystkich dokumentów.

W każdym razie, aplikacja Evernote też ma swoje ograniczenia, na przykład tu jest możliwość nabyć rozszerzone konto, to kosztuje do 5 dolarów za miesiąc, różnica będzie w tym, że przy bezpłatnym użyciu rozmiar jednej notatki nie może przekraczać 25 mb, a za miesiąca możesz przegonić zaledwie 60 mb dokumentów, co skromnie, w płatnej wersji załadowywany objętość powiększa się do 4 gigabajt.

Wynik: naprawdę wygodna aplikacja, która pięknie usprawiedliwia audytorium, która przekracza 60 milionów osób, które już ufały swoje dokumenty Evernote. Jeśli chcesz prosto zachować tam parole, zapisy dokumentów i jeszcze trochę najważniejszego kontenta, to bezpłatnej wersji wystarczy, jeśli że chcesz wykorzystać program w pracy, to lepiej rozpatrzyć płatną wersję.


Reklama

Pobierz Evernote 8.13.3 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Fixed:
* We came; we saw; we conquered bugs.
informacje ogólne
wersja 8.13.3 (1083335)
Data umieszczenia 2020-06-14 10:57
rozmiar 32.4 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

USE_BIOMETRIC

USE_BIOMETRIC

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

USE_FINGERPRINT

USE_FINGERPRINT

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

CAMERA_ADDON

CAMERA_ADDON

EVERNOTE

EVERNOTE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

APP_EVENT

APP_EVENT

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.95★ 99%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/01/07 18:07
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |