EyeEm
4.6 (7)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Aplikacji które dają możliwość obrabiać zdjęcia na swoim telefonie dużo, tych, kto proponują coś ponad to trochę mniej, ale oni też są, ot jedna z takich aplikacji, odznaczę, że bardzo popularne, ponieważ ilość jego pobrań dawno przerzuciła za pięć milionów.

Stworzyli jego projektanci z EyeEm Mobile, na rachunku których dla android tylko dwie aplikacji, EyeEm (cela z filtrami i wspólnota fotografów korzystających tym dobrem) i EyeEm TV — aplikacja której więcej dwóch lat, ale je zainstalowało mniej 50 osób... Ponieważ ono należy dla rozruchu slajd-show, zapewne nie potrzebna rzecz, ale mowa nie o niej.

W rzeczywistości, aplikacja nie oferuje nic innowacyjnego, więcej tego, ono jest skrajnie prosta, w szczególności wam zaproponują fotografować i obrabiać fotografie potem czy od razu fotografować z jakimś filtrem, filtrów tu zaledwie 20, ale wszyscy oni są bezpłatne, trafnie w aplikacji w ogóle nie ma donata i pobrać jego też można bezpłatnie. Ale tak było w zeszłym roku, dosłownie kilka dni temu projektanci aktualizowały aplikację i tam pojawiły się jeszcze 20 filtrów! Jeśli poprzednie filtry nabrały taki audytorium, to 40 podbiją cały świat! Dowcip ;)

Ale dwadzieścia nowych filtrów nie stały się jedynym, co dodały do aplikacji, jeszcze pojawiły się różne narzędzia żeby poszerzyć możliwości dłubania w fotografiach i stworzenia z nich czegoś oryginalnego, teraz można nastrajać format fotografii, duży przedprzegląd pozwoli dobrać najbardziej odpowiedni filtr, trochę przerobiły jadłospisy żeby było wygodniej i bardziej zrozumiało. W ogóle oczywiście że aplikacja rozwija się, toż konkurenci muszą pracować, żeby być lepszymi.

Cechy aplikacji EyeEm:

  • nowy poziom obróbki zdjęć dostępny dla wszystkich
  • wielu z najważniejszych i najbardziej przydatnych filtrów i narzędzi
  • możesz obrócić obraz jak zechcesz
  • aplikacja jest całkowicie bezpłatna
  • wspólnota, w której można się nauczyć, składa się z profesjonalistów
  • wiele różnych tematów, które pomogą zrozumieć świat wokół ciebie


Wady aplikacji EyeEm:

  • w rzeczywistości jawna wada tylko jedna — konkurenci, które jak dwie krople wody są podobne, ludzie często stawiają pytanie po co im dwa jednakowe programy...

Wynik: ze względu na to, że podobne aplikacje są bardzo podobne, to przyjść do jakiegoś konkretnego można tylko metodą prób i błędów, więc jeśli masz coś podobnego i ono czymś nie urządza, to spróbuj to, jeśli że czegoś podobnego jeszcze nie zainstalował — zainstaluj tą aplikację, ona jest świetnia!


Reklama

Pobierz EyeEm 8.4 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
We regularly bring new updates to the Google Play Store, with bug fixes and performance improvements to make EyeEm better for you!
informacje ogólne
wersja 8.4 (400516)
Data umieszczenia 2020-08-20 09:26
rozmiar 13.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.57★ 91.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/01/13 08:25
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |