WeVideo
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Aplikacja nazywa się WeVideo, co od razu napomyka na niektórą jego bliskość do użytkownika, jeśli szczerze — tak i jest, ponieważ projektanci z jednoimiennej kompanii WeVideo Inc. próbowali w najpierw zrobić jego zrozumiałym każdemu.

Kiedykolwiek uruchamiałeś na zwyczajnym domowym komputerze solidne programy dla pracy z wideo? Jeśli tak, to osobiście u mnie bywało odczucie niby po raz pierwszy okazałem się w kabinie samolotu czy podobnego pojazdu — dużo przycisków i nic nie zrozumieć! W tym problem większości takich aplikacji. Pięknie rozumiem, że oni wykonują ważną funkcje i czym więcej — tym lepiej i wszystko to probują wywieść na panel i to normalnie, ponieważ ludzie, którym to rzeczywiście należy i zorientują się i jeszcze dziękuje sto razy powiedzą, a ot zwyczajnego użytkownika to przestraszyć 100 % .

Oczywiście prosty program na android nie da pełnowartościowego wideo redaktora, ale on i jest nie potrzebny temu audytorium, dla której to stwarzało się! W ogóle można powiedzieć, że projektanci nie pomylili się, ponieważ popularność aplikacji rośnie i ilość tych, pobrał jej zbliża się do 5 milionów, a ranking u niej w ogóle świetny!

Jeśli uogólnić dużą część pozytywnych odzewów użytkowników i edycji, to na pierwsze miejsce akurat wychodzi prostota zużycia, o której ja i mówiłem, która jest taka ważna dla większości.Dodatkowo, aplikacja WeVideo umie:

  • nagrywaj wideo — możesz nie wykorzystać kamerę i nagrywać z tej aplikacji, od razu odprawiając wideo do zachmurzonych serwów
  • stwarzaj swoje klipy — dużo wariantów obróbki, komponowania, pracy z dźwiękiem i styli
  • pracuj z przedtem zdjętymi wideo i fotografiami ze swojej galerii
  • gotowe wideo można bez zwłoki zalać na Youtube, do Facebook czy wspólnoty WeVideo
  • szerokie ustawienia dla synchronizacji
  • pobrać program można absolutnie za darmo

Wady aplikacji WeVideo:

  • oczywiście znajdzie się płatny kontent
  • mizerne możliwości do redagowaniu muzyki
  • dla synchronizacji z chmarami trzeba podłączyć się do internetu (co jest logicznie) z którym u aplikacji bywają trudności

Wynik: z wyjątkiem małych wad to doskonała aplikacja, na którą obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę wszystkim, kto chce opracowywać wideo, ale oddaje przewagę prostocie i zrozumiałemu interfejsu.


Reklama

Pobierz WeVideo 6.23.104 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 6.23.104 (286)
Data umieszczenia 2020-06-13 05:24
rozmiar 23.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.2★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/01/15 08:41
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |