PicsArt - Studio
4 (28)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Sprzeczać się nie będę, aplikacji podobnych do tego dużo, ale to nie oznacza, że oni są złe, wśród nich dosyć bardzo wygodnych i pożytecznych, więc każdy potrafi dobrać coś do duszy.

Jednej z właściwością programu PicsArt zgłasza się interfejs, zrobiony w stylu ostatnich Windows Mobile, a jeśli mówić prościej — płytki i kwadraty. W ogóle, decyzja jest dosyć wygodna i cieszy się popularnością i w drugich produktach, więc od razu można powiedzieć o tym, że interfejs udany, z tym nie posprzeczać się. Tak samo w PicsArt szeroko są rozwinięte socjalne funkcje, toż od razu potrafisz zalogować się przez swóje konto w Facebook, Twiiter, Google czy stworzyć nowy ewidencyjny zapis w aplikacji. W ogóle zawsze będziesz miał wybór, wykorzystać jego wyjątkowo dla redagowania zdjęć alboż stać się socjalnym i zapisywać swoje arcydzieła wszędzie i często, wybór za wami, ale co jest najważniejsze — jeden nie wyłącza inny;)

Bez względu na silne oparcie do socjalnych funkcji aplikacji nawet nie myślał tracić swoje główne funkcję, dla którego ono i było stworzono, więc przechodzimy do możliwości PicsArt :

  • efekty — dużo oszałamiających i zwyczajnych efektów, które z lekkością możesz nałożyć na fotografię czy obrazek, załadować którą można z pamięci swojego urządzenia czy większości zachmurzonych serwerów
  • redagowanie — dodawaj na zdjęciach tekst, maski, odblaski, ramki, specjalne szablony i dużo innego.
  • kamera — fotografuj od razu z aplikacji i obrabiaj fotografie na miejscu
  • rysowanie — szeroki zestaw pędzli, ołówków i innych narzędzi dla malarza
  • socjalne — jak już i było powiedziano, problemów żeby podzielić się z innymi wynikami swoich prac nie powstanie, więc ośmielaj się ;)

A jak że bez donata?

Oczywiści projektanci nie mogli zrobić aplikację w całości bezpłatną, toż będziesz miał możliwość zużyć i realne pieniądze w „miejscowym” sklepie, gdzie trafnie są i bezpłatne warianty ładowania filtrów, pędzli i innego kontenta. Oprócz bezpłatnego w sklepie można kupić „PRO” wersję, ona będzie bez reklamy i niektóre filtry z sklepu będą za darmo.

Wynik: rozpatrując bezpłatny wariant użycia PicsArt aplikacja przejawiła się na doskonale, funkcjonał szeroki, interfejs wygodny, socjalna składowa obecna, więc dużą część potrzeb ona usatysfakcjonuje. Jedyne, co mi nie podoba się w tym i wielu aplikacjach — nie korzystaj się nim jeśli nie macie konta w Facebook, Google, Twitter i jeśli nie chcesz rejestrować w nim bezpośrednio, gdzie wolność wyboru?


Reklama

Pobierz PicsArt - Studio 15.7.8 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
A minor update this time, containing a couple of new additions, including:
• New geometric shape brushes when in selection mode.
• You can now find Shutterstock in the folders section when choosing a photo to edit.
informacje ogólne
wersja 15.7.8 (993815708)
Data umieszczenia 2020-10-22 10:18
rozmiar 28.33 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

ustawianie tapety

Zezwala aplikacji na ustawianie tapety systemu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

BIND_WALLPAPER

BIND_WALLPAPER

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

READ

READ

WRITE

WRITE

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje PicsArt na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(28)
4.03★ 80.67%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/01/17 07:45
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |