osmino WiFi: free WiFi Lite
3.7 (57)

osmino WiFi: free WiFi Lite

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Duże miasta i zaludnione punkty po całym świecie już dawno dosłownie są zachwycone siecią Wi — Fi, wśród ich mogą być jak płatne z hasłem tak i mnóstwo bezpłatnych, właśnie na nich aplikacja i jest przeznaczona!

U projektantów z RIWW jest i inne aplikacje dla poszukiwania Wi — Fi sieci, ale oni zdecydowali zrobić uproszczony analog, którym i okazała się aplikacja dla android osmino WiFi : free WiFi Lite! Oni posprzątali całe zbędne i zostawili tylko najważniejsze, więc potrafisz otrzymać dostęp po naciśnięciu ogółem jednego przycisku, dla większości użytkowników więcej i nie wymaga się!

Aplikacja dosyć popularna, ona włącza się rozkład bezpłatnych WI-FI sieci w więcej niż pięćdziesięciu państwach świata, przy czym ilość bezpłatnych punktów już nalicza więcej 12 milionów, nie tak już mało ;) Oczywicie ich koncentracja jest najbardziej duża w dużych miastach, to logicznie, tam wi — fi można znaleźć na każdym rogu! Przy czym ilość takich sieci stale wzrasta, każdy ten, kto zainstalował aplikacje może dodać siec z hasłem.

Treść aplikacji — bardzo wygodny i nieprawdopodobnie prosty manager, który może nawet automatycznie podłaczać się do dowolnej dostępnej sieci z istniejących w dostępnym diapazonie. Aplikacja regularnie synchronizuje się z kartą dostępności sieci wi — fi i nanosi nowe na kartę, toż będziesz zawsze wykorzystywać najświeższe dane. Co jest bardzo ważne — wszystkie punkty podłączania są sprawdzone użytkownikami i nie pojawiają się z próżni, tylko sprawdzona informacja!


Właściwości aplikacji osmino WiFi: free WiFi Lite

  • prosty interfejs
  • niewielki lub brak kontroli, wszystko jest automatyczne
  • zasięg ponad w 50 krajach na całym świecie
  • więcej niż 12 milionów punktów
  • wszystko za darmo!

Wynik: wygodna aplikacja, która jest niezastąpiona dla tych, kto zawsze potrzebuje bezpłatny wi — fi, a jeśli uwzględnić, że ono jest bezpłatne, to w ogóle bajka!


Reklama

Pobierz osmino WiFi: free WiFi Lite 4.203.02 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Major bug fixes
informacje ogólne
wersja 4.203.02 (420302)
Data umieszczenia 2020-08-30 10:21
rozmiar 7.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje TSDC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(57)
3.67★ 73.34%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/01/29 07:50
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |