Retrica
4.3 (143)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Aplikacji z filtrami i innymi możliwościami obrobić zdjęcie istnieje dużo, trochę mniej aplikacji, które pozwalają od razu fotografować z zastosowaniem tego albo innego filtru i aplikacja Retrica jedno z takich! W rzeczywistości nie jest to program do edycji zdjęć, to zmodernizowana kamera, która stała się bardzo popularną wśród właścicieli android i Iphone. Popularność tej aplikacji mówi sama za siebie, tylko dla android jego pobrały już więcej 100 milionów razy, na iOS co najmniej tak samo... Przy czym od razu zrozumieć dlaczego tak stało się bardzo skomplikowano, po prosto należy z niego korzystać i zrozumieć, że jest to jedno z najbardziej wygodnych aplikacji!

Wygoda interfejsu i użycia.

Bardzo ważną częścią dowolnej aplikacji jest wygoda jego użycia, ponieważ wyłączając profesjonalne oprogramowanie, gdzie najważniejsza funkcjonalność, w poprogramowaniach rzędowych, tym więcej na telefonie komórkowym, wygoda wyłazi na pierwszy plan. W aplikacji Retrica wszystko przemyślano do drobiazgów, funkcji dużo, ale korzystać z nich prosto, oswoić się wyjdzie bardzo szybko, nie ma nic zbędnego i przy czym wszystko na swoim miejscu, tak samo warto odznaczyć, że aplikacja jest bardzo stylowy i wygląda świetnie!

Funkcjonalność.

Fakt, że kamery z filtrami wszyscy dawno zrozumieli, więc nie będę zwracać na to uwagę, chociaż filtrów tu bardzo dużo, a jeśli kupić wersję Pro, to będzie jeszcze więcej, to wszystko czym różni się bezpłatna wersja od płatnej, żadnej reklamy i innych ograniczeń tu w ogóle nie ma. Tak samo aplikacja umie robić fotografie i od razu robić z nich kolaż, wszystko co trzeba — wybrać ilość kawałeczków. I, być może, najważniejsze dla podobnej aplikacji — możliwość szybko podzielić się wynikami swojej pracy z przyjacielem, która tu też wygodna, jest obecna bezpośrednio w aplikacji i pozwoli odprawić obrazek dowolne miejsce.

Wynik: szybka, stylowa, bardzo wygodna i funkcjonalna aplikacja, którą można pobrać i wykorzystać bezpłatnie, ot i odpowiedź dlaczego nim korzystają się więcej 100 milionów osób, a jeszcze ono w trendzie, to dla selfie ;) Chociaż ja, osobiście, wykorzystuję jego dla zwykłych zdjęć...


Reklama

Pobierz Retrica 7.3.11 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Hotfix for crashes related to photo saving and multiple photo taking.
informacje ogólne
wersja 7.3.11 (210000081)
Data umieszczenia 2020-09-19 04:49
rozmiar 33.6 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

CHANGE_BADGE

CHANGE_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

READ_APP_BADGE

READ_APP_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_READ

BADGE_COUNT_WRITE

BADGE_COUNT_WRITE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(143)
4.29★ 85.77%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/03/05 08:46
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |