Mio GO
2.9 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Karbonn smart A51

Opis:

Najpierw, Mio produkowały wideo-rejestratorzy zjednoczywszy ich z nawigatorami, nawet produkowały specjalne tablety dla medycznych pracowników, zabezpieczone specjalnymi funkcjami, którzy pomagają im w pracy. Nic dziwnego, że niektórzy z ich mogliście nie spotykać w powszednim życiu, ale wreszcie oni wyprodukowały coś, co pomogło im zejść z nieba do ludzi — elektroniczna bransoleta, która mierzy rytm serca i pomaga zarządzać innymi gadżetami za pomocą gestów. Bransolety, mądre zegarki i inne gadżetu bardzo popularne dziś, oto właśnie i pojawiła się aplikacja Mio GO, która pomoże ci bardziej aktywnie uprawiać sport, odchodząc od zadanych celi i parametrów.

Idea tu jest bardzo prosta, instaluj aplikacje na własny smartfon, za pomocą Bluetooth podłączaj się do bransolety i wszystko! Wszystko inne (oprócz samej aktywności) aplikacja zrobi za ciebie! Co jest ciekawie, aplikacja może pracować nawet z bransoletą Mio Velo, dlatego, że sport idzie do mas, przyszła wiosna ;)

Właściwości załącznika Mio GO:

istnieje reżim nauczania, który pozwoli wyznaczyć swoje rytmy i zrozumieć, czego potrzebujesz

duża ilość ciekawych i pożytecznych funkcji, którzy możesz konfigurować

dokładna statystyka treningów

możesz stworzyć cele na co dzień i śledzić za wynikami

skonfiguruj pracę diodów świecących na bransoletę

mierz szybkość i inne parametry

aplikacja pozwala kontrolować akumulatora bransolety

aplikacja w całości jest bezpłatna, bez reklamy, bez donata

Wady aplikacji Mio GO:

Na żal, na teraźniejszy moment projektanci nie mogą stworzyć i zaprojektować do końca poprawnej pracy na wszystkich urządzeniach, lecz aplikacja jest dosyć świeża, dlatego warto trochę zaczekać

Wynik: jeżeli nie zwracać uwagi na alternatywne aplikacji, którzy najprawdopodobniej mogą pracować z bransoletami tej firmy, to aplikacja jest bardzo pożytecznym softem, który obowiązkowo jest potrzebny dla każdego, kto serio uprawia sport. Jeśli masz bransoletkę tej firmy — spróbuj obowiązkowo!


Reklama

Pobierz Mio GO 2.7.4.4 dla Karbonn smart A51

Nowości w tej wersji
Updates to comply with new General Data Protection Regulation requirements:
• Updated Terms of Service & Privacy Policy (https://app.paihealth.com/terms/go) to increase clarity and transparency about how we use your data
• Provide more clarity about the data we collect during account sign up
informacje ogólne
wersja 2.7.4.4 (199)
Data umieszczenia 2018-05-20 22:38
rozmiar 16.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86 mips mips64
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.9★ 58%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2015/04/17 07:09
Inne oprogramowanie dola Karbonn smart A51

Karbonn smart A51

Karbonn smart A51 Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |