zdjęcie dla Karbonn smart A51

22.04.2014

Witam, przyjaciele! Dzisiaj patrzymy na zaktualizowanej aplikacji aparatu dla systemu operacyjnego Android. Google postanowiło zaktualizować małej aplikacji poprzez Google Play, dzięki czemu możemy szybko zacząć korzystać z nowych funkcji, a nie czekać na następną aktualizację oprogramowania.

04.04.2014

Dodatek Scena: nowy sposób zrobić zdjęcia stworzone dla tych właścicieli, że Android nie może żyć bez obrazów, nieustannie tworzyć i ciągle starają się podzielić się nim z kimś, tak aby każdy zainteresowany - pobierz!

04.01.2014

Spokrewniony Fotoksiążki aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy kochają swoją rodzinę i uwielbia dzielić się wspomnieniami z albumów fotograficznych, wysłać wszystkie rodzaje zaproszeń i angażować się w taką kreatywnością. Zastosowanie tylko pomóc zrealizować wszystkie te fantazje i zaskoczyć swoją rodzinę i przyjaciół!

02.01.2014

VSCO Cam ® aplikacji dla Androida jest niesamowity aparat, który łączy w sobie wszystkie najnowsze technologie w minionych latach i pozwoli wam trochę inne spojrzenie na aparat fotograficzny w telefonie. Jest on dostępny do pobrania i instalacji na niemal wszystkich urządzeń z systemem Android 4.0 i wyżej, tak aby huśtawka i robi fotografię na nowy poziom!

12.02.2013

Album Photo Pro Program został stworzony w celu umożliwienia, aby być kreatywnym i połączyć istniejące zdjęcia w pięknym albumie. Aplikacja zawiera wiele przydatnych narzędzi oraz wiele opcji, które uczynią twój album czysto indywidualna i robić zdjęcia w pamięci na wiele lat.

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |