Karta dla android

25.10.2018

Niezależnie od tego, jak może brzmieć banalnie, dziś znów porozmawiamy o serii "Game of Thrones", która jest bardzo popularna i uwielbiana w zasadzie wśród wielu fanów fantasy i seriali.

21.09.2018

Kolejna gra fabularna, w formacie roguelike, ale w tym samym czasie, mając w pełni rozwiniętą rozgrywkę opartą na kartach, zgodnie z zasadą strategii kartowej, okazała się oryginalna!

04.09.2018

Wielu deweloperów nadal jednak stara się wypuścić na rynek analogową znaną na całym świecie grę karcianą od Blizzarda, podczas gdy nikt go nie prześcignął. Ta gra to kolejna próba.

29.12.2017

Jestem pewien, że wielu już zapomniało o Pokémonach, jednak wrócili do nas, aczkolwiek w nieco dziwnym formacie, choć sam Pokémon jest dość dziwny ...

11.12.2016

Pasjans jest bardzo popularny temat w ciągu ostatnich 20 lat, oczywiście, są najbardziej popularne gry pasjans, które były dostępne na komputerze, oto jeden z nich;)

21.11.2016

Czym jest poker nikomu nie jest konieczne, jeśli masz pasję i intelektu, a następnie przejść obok tej gry jest po prostu niemożliwe, aplikacja - świetnym rozwiązaniem do gry;)

12.11.2014

Gra, która zdecydowała się w czasie z wydaniem nowej części tego samego filmu, tylko z jakiegoś powodu się do gry, jak sama nazwa wskazuje, w ostatniej części, która zazwyczaj nie ma znaczenia.

21.07.2014

Deweloperzy Gameloft oferuje właścicielom androida, który był lub jest fanem serii gier Zakonu i chaosu, aby odkryć nową przygodę i wyzwanie strony na kartach!

26.11.2013

Destroyers - to doskonała gra online z gatunku RPG turowa dla urządzeń mobilnych. Jeśli lubisz Turowa strategia i RPG, to na pewno trzeba zwrócić uwagę na to spotkanie, można grać za pomocą smartfona lub tabletu. Zanurz się w świecie fantasy i fantastycznej roli. Odkryj swoją bogatą historię i mieszkańców.

13.08.2013

Odtwarzanie Fool to klasyczna gra w karty, która pojawiła się w byłym Związku Radzieckim, w 19 wieku, szybko zyskał popularność i kochany przez wielu. Głównym powodem tego popularności - jego prostota, z jednej strony, a zdolność do inteligentnego drugiej, odpowiednio. jeśli nie chce pozostać głupcem - myślę, jeśli zaufanie do szczęścia - i go rozwiązać.

12.08.2013

Gra Solitaire jest jednym z najbardziej popularnych gier pasjans na świecie, który jest już dostępny na Androida jako program osobnym i bardzo dobre. Poza tym, że tego rodzaju Solitaire jest bardzo popularne, jest jednym z najstarszych, a także ma nazwę alternatywną - Klondike, jak wiele innych nazw, które mogą być różne, ale istota pozostaje taka sama.

26.06.2013

Gry Magic 2014 jest pojedynek magów, która rozgrywa się w wielkim świecie pełnym różnych stworów, czarów i handlu, która jest ideologiczna podstawa gry. Gra sam lub walczyć ze swoimi przyjaciółmi w pojedynkach, w każdym razie jest to świetne doznania.

« Poprzedni
© 2011-2017 mob-core.com  |