Carmageddon
3.4 (228)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Początkowo gra została stworzona z dwóch powodów, po pierwsze - inspirowanych filmu "Death Race 2000", datowanych na 1975 już, powód drugi - twórcy po prostu karmione zwykły wyścig. Chcieli więcej, zniszczenie, krew, morderstwa, i inne rzeczy, które możemy obserwować w grze. Więc będzie można osiągnąć zwycięstwo jest na wiele sposobów, na przykład, aby włączyć się w krwawą miazgę wszystkie pieszych na mapie (ale wiele z nich, a nawet krowy natknąć), można niszczyć samochody przeciwników do mety tak, że po jazdy, można też zarówno klasyczne wyścigi jechać na pełnej szybkości w nadziei, że nie niszczą, i że będzie można przyjść pierwsze jazdy wiele okrążeń, w każdym razie, wybór należy do Ciebie ;) Najważniejszą cechą gry jest szalone, że ona po prostu namoczone, jest szalone samochody, crazy sterowniki i można również uzyskać to samo z jego zatonięcia głowy w chaosie, rozbijając i łamiąc wszystko, co przychodzi do strefy widoczności. To dziwne, ale nawet w tych dziedzinach, śmierci i anarchii jest policja, do czynienia z co polecam, nie, dlatego, że ich samochody są bardzo wytrzymałe i siedzą w zbroi bardzo silny, a jeśli cię złapią, kilka ton schłodzonego mięsa wieprzowego na dachu czeka ty! Schodząc na ziemię, spojrzeć na fakty, bo tutaj znajdziesz absolutnie szalone 28 przeciwników, 11 odmrożone miejsc, tryb kariery zawiera 36 poziomów przemocy, kilka innych trybów zabawy dla zabawy, 30 różnych pojazdów, możliwość dostosowania kontroli, klasyczne efekty i liczne nagrody. Gra niestety zapłacił, ale jest Promo wersja, która polega dniowy okres próbny, ale wierzcie mi, to nie wystarczy!

Reklama

Pobierz Carmageddon 1.8.507 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- Improvements to the stability of the game.
- The Car Pack and Track Pack IAP can now be purchased again. If you’d previously bought these items, attempting to buy them again will restore them.
- Fixed the speed UI so it shows when driving under 100mph.
- Fixed the “Rate Me” functionality.
- Made adverts less intrusive (we only show ads for Carmageddon Crashers).
- Updated the twitter handle to point to @CrashersGame
informacje ogólne
wersja 1.8.507 (507)
Data umieszczenia 2017-08-16 07:28
rozmiar 66.23 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(228)
3.44★ 68.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/05/12 06:58
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |