Mobilny klub pokerowy
3.9 (250)

Mobilny klub pokerowy

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:


Mobile Poker Club to aplikacja dla twojego Androida, która pozwoli Ci wziąć udział w turniejach pokerowych, które odbywają się na portalu mobilepokerclub.ru. Jest to dość znany i popularny klub pokerowy, który jednoczy graczy z całego świata i daje im możliwość pokazania swoich umiejętności i zarobienia pieniędzy. Turnieje zakładają najczęstszą formę pokera - Texas Hold'em i sam możesz grać w dwóch różnych trybach.
Pierwszy tryb to trening. Tutaj możesz użyć tradycyjnej waluty i doskonalić swoje umiejętności. Drugi tryb, najbardziej interesujący i obiecujący, zakłada, że ​​grasz już za prawdziwe pieniądze, co oznacza, że ​​możesz zarabiać i tracić określoną kwotę.
Wiele opcji do uzupełnienia salda, regularnych zapasów i innych żetonów tej aplikacji pozwoli Ci nie tracić czasu i wysiłku, próbując wyrzucić pieniądze do twojego konta, prawie natychmiast możesz zacząć grę i zostać zwycięzcą, bogatym zwycięzcą;)
Z ważnych funkcji należy zauważyć, że gra wymaga ciągłego dostępu do Internetu, ale jest to zwykła sytuacja dla każdego wydarzenia online, więc nie bądź zaskoczony.
W rezultacie aplikacja Mobile Poker Club to dobra okazja, aby dobrze się bawić, jeśli lubisz gry w pokera i hazard, a jeśli jesteś profesjonalistą, to może on bardzo dobrze stać się źródłem stałego dochodu.

Pobierz Mobilny klub pokerowy 4.16.1.761 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 4.16.1.761 (33)
Data umieszczenia 2016-07-26 16:30
rozmiar 7.53 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-26 19:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(250)
3.87★ 77.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/05/19 00:53
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |