iShuffle Bowling 2
3.9 (422)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Teraz nie musisz się toczyć kulki w dół równi pochyłej, wszystko nieco inaczej, teraz jesteś strzelanie hokeja kręgle krążek z potężnym procy! Brzmi to trochę dziwnie, ale to jest prawdziwa przyjemność i niekończące się zabawy! Znajdziesz tu wiele różnych poziomach, z których każdy ma swoją własną metodę podania, ale nie martw się, możesz to zrobić. Tak, gra jest znany z pięknej grafiki, fizyki polerowane, wszystkie wyniki są w tabeli rekordów w czasie rzeczywistym, po prostu czeka na Ciebie do łatwego sterowania i wiele wyzwań.


Reklama

Pobierz iShuffle Bowling 2 1.6.7 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.6.7 (13)
Data umieszczenia 2018-04-13 05:50
rozmiar 23.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(422)
3.88★ 77.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/06/27 09:56
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |