Głębokie Dungeons of Doom
3.1 (188)

Głębokie Dungeons of Doom

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Sądząc po tytule, a wszystkie opisy deweloperów, ta gra jest ustawiona na najbardziej odważnych, bo wszedł na drogę, musisz uświadomić sobie jeden bardzo ważny szczegół - każdy nowy pokój będzie ciemniejszy i bardziej skomplikowane od poprzedniego, każdy nowy dungeon będzie głębszy i bardziej niebezpieczny od poprzedniego i tak do finał, ale to jest zbyt wcześnie.

Jak już wspomniałem, gra jest wykonane w stylu retro, który natychmiast ogranicza krąg wielbicieli, ale wśród tych, którzy pozostali i ci są najlepsi fani, dla których to wszystko zostało ustalone. Nie każdy może prawidłowo trawić pikseli grafiki tej gry, niezdarny gameplay i nie Newfangled frytki, jak w innych podobnych. Но каждый кто действительно понимает такие игры скажет вам, что главное это сюжет и интерес, которые такие игры вызывают, надеюсь что и этот случай не станет исключением.

Если же обращаться к происходящему непосредственно в игре, то вас ждут монстры, причем много, победить их будет не просто, придется проявлять тактические приемы и оттачивать свое мастерство от уровня к уровню. Так же вам предстоит найти много странных, удивительных и бесценных сокровищ, артефактов и прочего добра, которое может принести как пользу так и серьезно навредить вам. На выбор имеется три персонажа, что уже стало классикой — крестоносец (мужик с большим мечом), ведьма (персонаж женского рода имеющий всевозможные заклинания и хитрости) и наемник (персонаж мужского пола, не такой крупный но хитрый и изворотливый). Кем играть — решать вам, у каждого класса есть свои особенности, недостатки и положительные моменты, с этим придется смириться.

Игра уже успела отхватить несколько наград различных издательств, которые отмечают следующее:

  • эта игра не только для храбрых, в нее должен поиграть каждый
  • только тут зло обретает воистину вселенские масштабы
  • это бесподобная ретро-фантазия
  • игра интересная и достаточно непосредственная, без попыток скопировать что-либо
  • она затягивает и каждый раз вы будете находить что-то новое

Reklama

Pobierz Głębokie Dungeons of Doom 1.0.6 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.6 (1000006)
Data umieszczenia 2013-07-23 17:27
rozmiar 35.85 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-29 19:36:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(188)
3.11★ 62.14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/07/24 09:25
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |