Asphalt 8: Airborne
3.8 (3092)

Asphalt 8: Airborne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Pozdrowienia dla wszystkich czytelników, android-core.com. Czy jesteś Dmitry i dziś przyjrzymy się nowej gry z serii, Asfalt Asfalt 8: Airborne. Przypomnijmy, że seria została stworzona przez studio Gameloft Francuskiej.

Tak, seria Asphalt pochodzi w odległej 2005, gra została wydana w stylu wyścigów zręcznościowych i został nazwany Urban GT. W ciągu ośmiu lat gra została udoskonalany, ale najważniejsze jest zachowana do dziś - to jest fajne samochody, nintro wiele, zawrotny wyścig z wciągającą grę. Ogromne zmiany w harmonogramie zostały opublikowane w 7 części, w zeszłym roku firma została zaskoczona obecnością naprawdę ogromnej liczby efektów i refleksji. Czekaliśmy 8 część czegoś większego, a nie pomyłka.

Tak więc, Airborne jest poprawa wszystkich poprzednich części serii.

Co do silnika gry, zostało zaktualizowane i poprawione. Teraz grafika jest o wiele bardziej realistyczne i kolorowe, i uderzył samochód ma zaszczepić poczucie rzeczywistości. Soundtrack jest licencjonowane utwory znanych grup.

Mecz był głównym bias w trybie multiplayer, więc deweloperzy oferują 2 tryby gry:

1) Tryb online, gdzie wyścig ze stałym dostępem do Internetu, przez sposób gry może brać udział do 8 graczy.

2) Drugi sposób polega na trybie synchronicznym, więc można grać z przyjaciółmi, nawet jeśli nie są one w sieci.

W zakresie zarządzania, jest reprezentowana w kilku wariantach, tak że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Należy również zwrócić uwagę na floty, to jest naprawdę ogromny i składa się z 47 potężnych samochodów, są takie marki jak Bugatti, Lamborgini, Ferrari i wiele innych. Cała obsługa maszyny tuning, więc można przemalować samochód lub nawet umieścić nowy silnik.

Tryby gry zbyt wiele, więc będziesz w stanie konkurować w 180 wyścigów w trybie kariery. Dodatkowo będą dostępne tryby, drift i catch-up, tak dobrze słyszeliście, to naprawdę trzeba nadrobić zaległości w odpowiednią maszynę do 20 sekund.

Reasumując, można stwierdzić, że do asfaltu 8: Airborne - jeden z najlepszych wyścigów w momencie. Dlatego gorąco polecam, że każdy właściciel Android urządzeń zainstalować tę grę, widzisz, to nie jest tak często wychodzą na naprawdę dobre projekty.

Dziękujemy za uwagę, wszystko powodzenia!


Reklama

Pobierz Asphalt 8: Airborne 2.1.1f dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.1.1f (21125)
Data umieszczenia 2015-11-07 07:20
rozmiar 40.4 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-07 09:21:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

rozmiar 873.95 MB
Data umieszczenia 2013-11-06 20:41

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3092)
3.81★ 76.24%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/22 10:21
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |