Smok Empire: Defense
3.5 (279)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Czy masz odwagę i muł do zakwestionowania złego smoka? Ale szczerze mówiąc, aby zapytać, czy chcesz, czy nie, nikt nie będzie, smoki spalone wsie rozstrzygania i jeśli nie skonfrontować je, jedyną rzeczą, która pozostaje - czekać na swoją kolej. Myślę, że to jest jasne dla każdego, bez silnej armii i specjalnych umiejętności nie powinna działać przeciwko smoka, więc to wszystko będzie wyposażony w doskonałą bazę, aby stać się ekspertem w dziedzinie oswajania smoki. Przez każdy poziom i odblokować nowe rasy, smoki i żołnierzy gotowych stawić im czoła.

Gra wyróżnia się tym, że deweloperzy mają osiągnąć doskonałą równowagę pomiędzy klasycznym planowania strategicznego i strategii działania, która w ostatnich latach zaczęła wypierać klasyki. Ale w tym przypadku, stałe i ustalone bardzo delikatny i przyjemny w pierwszej kolejności jest dla Ciebie.

Twoje wojska będą wypełnione różnego rodzaju myśliwców, jak Wikingowie, magów, smoki i innych bardziej znanych stworzeń, które zdecydowały się podjąć przeciwną stronę terroru. Oprócz armii będziesz miał swój zamek, musi przebudować i zmodernizować każdy sposób, a także żołnierzy. Każdy wyścig w swojej armii ma pewną magiczną moc i funkcje, w zależności od kombinacji sił można osiągnąć siłę zmienną, pozamorachivaytes w tym celu ;)


Reklama

Pobierz Smok Empire: Defense 1.3.17 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
What's New (version 1.3.13):
1.Fix a problem of text input.
informacje ogólne
wersja 1.3.17 (1003170)
Data umieszczenia 2015-01-22 20:54
rozmiar 30.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-22 22:57:10
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

BILLING

BILLING

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(279)
3.47★ 69.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/01 09:05
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |