SpongeBob Diner Dash
3.6 (429)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Weź odpowiedzialność za karmienie Bob i jego przyjaciele, nie sądzę, że to będzie łatwe, nie! Ponadto, będziesz musiał uruchomić restaurację Pan Krebs, który postanowił rozszerzyć imperium podaż krabnogo, tak że będzie się pocić. Poznasz wszystkie rodzaje klientów ryb, którzy kochają jeść i może być bardzo wybredny.

Poznaj wszystkich restauracji wymienionych w grze, a zauważysz, że są dokładne kopie restauracji z filmu! Każdy ma swoje własne cechy i gości specjalnych, a także różne programy do publiczności rozrywki z ulubionymi postaciami z tej samej kreskówki. Gra jest całkowicie darmowa, ale za dodatkowe pieniądze można odblokować więcej funkcji i wiele restauracji, ale to zależy od ciebie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, kto Sponge Bob i jakie kreskówki mowa - oto krótka dygresja, cartoon został wydany w 1999 roku i szybko zyskał popularność i stał się jednym z najbardziej najbardziej w telewizji. Obecnie seria obejmuje już osiem sezonów. Akcje odbywają się w nim na dnie Pacyfiku, gdzie małe miasteczko utrwalonym przez grupę morskiego życia i Sponge Bob, który jest nieco poza ogólnym torze, nie tylko w wyglądzie, ale także jego zabawny myślenia poza pole.


Reklama

Pobierz SpongeBob Diner Dash 3.25.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
3.25.3 - New localization support, Spongebob is now multi-lingual!
3.24.45 - Lots of performance enhancements and bug fixes to keep Spongebob on his toes! Now with expanded tablet support.
informacje ogólne
wersja 3.25.3 (3)
Data umieszczenia 2014-11-08 16:06
rozmiar 47.8 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-08 18:06:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(429)
3.62★ 72.36%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/02 09:08
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |