Pool Live Tour
3.9 (357)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

To niesamowita gra w bilard gra na dwóch milionów graczy na prawie każdy dzień, jest już dostępny na Android-a liczba graczy będzie się zwiększać. Zmierz się z przyjaciółmi lub wziąć udział w walce z milionami innych graczy na całym świecie, zdobywając waluty gry lub różnego rodzaju trofea.

Popraw swoje umiejętności w trybie dla pojedynczego gracza lub walczyć w kilku oddzielnych bitew, za każdym razem znaleźć coś nowego i zwiększenia ambicji w tym turnieju. To przechodzi integracji Facebook, będzie można zaprosić swoich znajomych bezpośrednio stamtąd, więc baw się dobrze ;)

Najważniejszą rzeczą w tej grze - realistyczna fizyka i kontroli, co czyni go praktycznie tylko jeden, który może dać Ci praktyczne doświadczenie identyczne z rzeczywistością. Te same tryby gry oprócz rozbudowanych gier online na jednym ekranie lub przez Bluetooth. Co pomoże rozjaśnić czas w dalekich podróży lub oczekiwania niepokoju.

W trybie dla jednego gracza jest pięć poziomów, z których każdy będzie przygotować się do realnych sytuacji życiowych, rozwijanie umiejętności i nauczyć się wszystkich rodzajów transportu oraz wypadków.

Jest też ważnym punktem jest cue bilard, tak, że będzie dostępny do wyboru ogromną liczbę nich, są one wykonane w zupełnie różnych stylach, takich jak steampunk, classic, pixel art, i wiele innych, więc wybrać idealne i złożyć podbić dziurę!


Reklama

Pobierz Pool Live Tour 1.5.9 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
This update is full of improvements. Install now and enjoy a better performance and more reliable match connectivity. See you at the pool table!
informacje ogólne
wersja 1.5.9 (209)
Data umieszczenia 2016-11-25 07:30
rozmiar 40.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-11-25 09:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(357)
3.87★ 77.3%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/11 13:53
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |