Chustka na głowę
3.7 (178)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Zasada tej grze pasjans jest dość prosta, dla tych, którzy nie wiedzą - mówi: w trakcie gry głównym zadaniem - aby otworzyć karty i umieścić je w specjalnych dziedzinach przez garnitur, począwszy asów, a następnie - trzy dwójek, i tak dalej.

Jest też talia kart, które mogą być usunięte, jeżeli mogą być wprowadzone do głównej sali, gdzie karty mogą być rozłożone na siebie w kolejności, niezależnie od koloru, ale zawsze pod czerwone czarne i vice versa.

Każdy układ ma okazję, aby wspólnie, więc jeśli słuchasz, to wszystko musi się powieść. Nawiasem mówiąc, ta gra naprawdę poważnie dbać i rozwija szybkość reakcji, ponieważ jeden z parametrów, dzięki czemu więcej punktów - prędkość, czyli szybciej pasjansa, tym lepiej.

Nie trzeba dodawać, gra ma wiele różnych ustawień, w tym karty shirt - opcja czysto dekoracyjny, ale kto wie, może jeden z nich będzie Twój szczęśliwy? Prawdziwi gracze szczerze wierzą powołanie koszule, sprawdzić i jesteś na swoim własnym doświadczeniu.

Więc jest kilka trybów gry - standard, którego celem - po prostu zorganizować karty i Vegas - gry pieniądze, gdzie dla każdego wyłożona mapie dostaniesz pieniądze, ale pieniędzy jest o wiele trudniejsze do gry z powodu wielu ograniczeń. Wystarczy dodać statystyki innych graczy, które sprawiają, że czujesz się rekord, jeśli masz dobre wyniki, oczywiście.


Pobierz Chustka na głowę 1.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.2 (2)
Data umieszczenia 2013-08-12 08:00
rozmiar 3.8 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-26 10:33:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

ustawianie tapety

Zezwala aplikacji na ustawianie tapety systemu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(178)
3.66★ 73.28%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/12 17:59
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |