Online Chess
3.3 (162)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Dyskusja na temat klasycznego wykonania gry on-line w szachy nie jest dużo używać, bo jeśli po pobraniu aplikacji - to sobie wyobrazić, jak wielkie to jest, ale nie było bez niespodzianek, więc jeden z nich w szczegółach.

Gra jest realizowany wersję Fischer, który zaproponował ten słynny szachista w 1996 roku, nazwa alternatywna - Szachy 960, co nie jest dużo, w którym występuje.
Ten sposób gry ma start w życiu w Argentynie, gdy Robert Fisher zaproponował go do publicznej wiadomości. Chodzi o to, że bez zmiany zasad gry w szachy, z wyjątkiem niektóre opcje rokirovok masz kompletnie nieprzewidywalny układ figur na początku gry, oczywiście są pewne ograniczenia, jednak liczba odmian do 960 sztuk, stąd nazwa.

Dla tych, którzy grają dużo szachy raz staje się jasne, że z powodu tego podejścia na początku gry i jej złożoności wzrasta zainteresowanie na raz, ponieważ po wykluczyć klasyczne wersje, w której gracze starają się grać trochę, ciągłą improwizację!

Powodem pojawienia się takiej odmiany szachów służył jako matematyki, które są obliczane i liczone wszystkie możliwe warianty ruchów w klasycznym układzie, a przewiduje się, że wkrótce wszyscy główni gracze w partii zakończy się remisem, ponieważ wszystkie możliwe opcje już wcześniej wyliczyć. W praktyce obawy te nie zostały zrealizowane, ale decyzja i próba zmiany zasad klasycznej otrzymuje przewagę i wynik był w szachy-960, do gry, że można w tej aplikacji.


Reklama

Pobierz Online Chess 0.25.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 0.25.0 (10409)
Data umieszczenia 2019-08-30 13:12
rozmiar 10.81 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje JagPlay na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(162)
3.3★ 66.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/14 09:31
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |