Atak Nun: Run & Gun
3.2 (102)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Co się dzieje w grze, to rodzaj kontynuacji przeszłości, w której użytkownicy android wygrane upadłego zakonnicę, pomimo sukcesu ostatniej operacji był wykorzenienia zła, że ​​nie śpi i jest prześladowany przez wszystkich swoich przeciwników.

Musisz przebić się przez granice naszego świata i dostać się do samego brzegu przerażającym świecie, który opuścił tę samą zakonnicę - Mortal. Więc naładować broń i biec do przodu, strzelając demony i unikając zderzenia z dużą ilością zakłóceń, które nastąpi w drodze. Gra jest oczywiście należy do gatunku, który nigdy nie polecam, że ludzie o słabych nerwach, a to nie jest tak po prostu! Nie tylko, by sprawdzić ich wiarę, ale również dość potu, walki z diabłem wcielonym.

Wybierz zakonnica automat, wydaje jej śmiercionośną broń, obzavedites specjalne przedmioty o święte błogosławieństwo i iść do piekła, do wymierzania sprawiedliwości i zmniejszenie populacji wszystkich zanieczyszczeń, które można spotkać na drodze. Na swojej drodze napotkać przerażające światy, z których każdy będzie różnią się pewnych szczegółów, masz dużo biegania, skakania i nie trzeba strzelać potężne bronie, a wyniki porównać swoje osiągnięcia z obecnym rankingu, która świeci się ze znajomymi i wielu innych graczy .


Reklama

Pobierz Atak Nun: Run & Gun 1.6.4 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.6.4 (30)
Data umieszczenia 2017-08-27 08:56
rozmiar 33.51 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(102)
3.18★ 63.56%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/19 19:51
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |