Throwing Knife 2
3.7 (73)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Każdy, kto próbował rzucać nożami w prawdziwym świecie wie, że cast tu panem, jest wiele niuansów, w tym poważna - masa noża gra jest brane pod uwagę, więc zostaniesz poproszony do wyboru trzy różne noża o różnej masie, wybierz ten, który będzie to łatwiejsze w obsłudze i to zrobić!

Ponadto dla wygody, można wybrać cel, nie sądzę, że w niektórych zasadniczo łatwiej dostać, ale nadal, więc może wolisz wykonywać swoje umiejętności w tym zakresie. Te same statystyki będzie można zobaczyć, co noże i cel zdobędzie najwięcej punktów, więc spróbuj inny i eksperyment.

Jak już wspomniano, głównym celem - aby uzyskać więcej punktów, co jest bezpośrednio zależne od celu w to, co dostajesz. Celem będzie wielobarwne, w zależności od złożoności ich umowy, odpowiednio, jeśli znajdziesz się w zielonej, otrzymasz jeden punkt, nie wiele jest. Niebieski kolor daje dwa razy tyle, ale to nie jest osiągnięciem. Red - jest to najlepszy i rzeczywiście złoty środek, ten kolor przyniesie Ci pięć punktów. Żółta jest najbardziej pożądane, doprowadza do dziesięciu punktów. Ale uważaj na obszarach białych, będą one miały jedną czwartą punktów, więc celem jest lepsze.

Między innymi, cel również ma swój własny charakter:

  • Cowboy - jeśli się do niego, to będzie chronione i strzelać do Ciebie! Aby zatrzymać to szaleństwo będzie musiał dostać się do niego ponownie.
  • Jeśli cel jest goblin, nie radzę dostać się do niego, będzie ukończyć grę.
  • Podobna sytuacja z dostania się do bomby, która powoduje wybuch i koniec gry, tak jak oni mają licznik, który ogranicza czas, jeśli wygasa - kolejny wybuch, ale skuteczny coraz dodany do timera cztery sekundy.
  • Jeśli jest celem dla żelaza, dokładnie nóż można odbił.
Reklama

Pobierz Throwing Knife 2 3.10 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
optimized graphics engine.
Completely reworked physics engine
Fixed bugs.
Faster loading games
informacje ogólne
wersja 3.10 (3010)
Data umieszczenia 2020-07-12 18:56
rozmiar 14.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(73)
3.67★ 73.4%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/20 06:54
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |