Dubstep Hero
3.9 (537)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Co do dubstepu gatunku (dubstep), jest to całkiem nowy ruch, które pojawiły się w pierwszych latach dwutysięczną i energicznie chwyta publiczność. Jak wielu, pojawił się w Anglii, a dokładniej, w południowej części Londynu i jest rodzajem filii tej geridzh gatunku. W klasycznej wersji jest nieodparty sto czterdzieści uderzeń na minutę, niskim basem i breykbit i tła.

W tej grze, deweloperzy postanowili wspierać krajowych producentów, więc nie ma więcej niż dwadzieścia utworów, które należą do najlepszych rosyjskiego dubstepu, a wśród nich:

  • Fast Food
  • Powód Tom
  • Aktualności więcej


Rozgrywka jest dość prosta i zrealizowane każdy może zrozumieć, nawet po Następna impreza Soul Plane ;) Z góry ekranu zaczynają przesuwać obraz przycisków, które trzeba nacisnąć i dostać się w rytm muzyki, gra. Jak stopa Mijający wzrośnie, ale będzie szybko nauczyć się i zdać nie trzeba wysilać. Gdy utwór się kończy, to jest możliwe, w celu oceny wyników na liczbę punktów. Jeśli liczba punktów na tyle, aby przejść do następnego poziomu, gra nadal!

Tak, gra zawiera specjalny dział, w którym można znaleźć wszystkie zgłoszone utwory i jeśli chcesz je kupić, jak również znaleźć tam kontakty wykonawców, nagle chce z nimi rozmawiać. Podsumowując, ta gra jest dla wszystkich, którzy kochają muzykę dubstep i gier.


Reklama

Pobierz Dubstep Hero 1.9 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- double icon bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.9 (20)
Data umieszczenia 2014-11-08 13:24
rozmiar 45.74 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-08 15:24:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(537)
3.9★ 77.97%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/08/26 07:11
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |