CRAZY CHRISTMAS
2.8 (31)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jak to zwykle bywa, w przeddzień święta wszystko rozpocząć przygotowania do niego, udekorować swoje domy i prezenty kupić, w ogóle, wszyscy są zadowoleni, ale jak zwykle był ktoś komu taki bieg rzeczy nie wystarczy. Co ciekawe, ten sam człowiek jest niszczyciel prezenty - Santa Claus! Ale to nie tak, że nie lubi wakacje, fakt, że wszystkie jego prezenty zostały bezczelnie skradzione przez złe gnomy leśne, które zawsze były pasją do akumulacji, a tym, co Boże Narodzenie bez prezentów od Świętego Mikołaja? Więc twoim głównym zadaniem będzie wzmocnienie gnomów rozbić i wrócić wszystko ukradli Santa, poza tym, w złości, jest straszne!

Od początku, zdasz sobie sprawę, że jest to bardzo jasne gra się w kolorowym świecie, na każdym rogu będzie czekać na cud, a to jest bardzo ważne, ponieważ jest to bardzo trudne, aby wzmocnić swoje emocje i zainteresowanie tym, co się dzieje. A gra jest zbudowana tak, że każdy poziom wszystkich tych uczuć będzie tylko rosnąć, ale niestety zawiera wszystkie dwadzieścia poziomów, ale to tylko jeszcze!

Każdy aktywny użytkownik może pomóc programistom i tym razem problem nie jest w pomocy finansowej, a także pomysły na następujących poziomach, że deweloperzy chcą widzieć go od użytkowników końcowych same, wyobrazić sobie, jak to będzie interesujące grać na takim poziomie, że można wymyślić siebie ;)


Reklama

Pobierz CRAZY CHRISTMAS 1.0.11 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.11 (1000011)
Data umieszczenia 2013-09-07 07:46
rozmiar 19.33 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 08:57:30
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
2.78★ 55.65%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/09/07 18:42
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |