Gravity tetris 3D
2.2 (48)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Tetris gra ma bardzo ciekawą historię, począwszy od faktu, że właśnie ukazała się w Związku Radzieckim, a nie gdzieś w Japonii, podobnie jak wielu innych klasyków, na swoim komputerze po raz pierwszy przeniósł student w wieku 16 lat ... który nawiasem mówiąc później pracował z jednym z inżynierów Google, dzięki której trzymasz swoją Androida, więc można powiedzieć, że Tetris i android mają odległe, ale nadal połączenie rodziny! Już w pierwszych latach po prawej, aby spróbować sprzedać grę dostarczone przez Microsoft, ale transakcja nie odbyła się, że prawdopodobnie przypieczętował los tej słynnej gry! Kilka lat temu z Google Market na wniosek posiadaczy praw autorskich próbowano usunąć wszystkie wersje Tetris, a nawet jego klony, których ilość przechodzi w sumie trzech tuzinów, ale oczywiste, że nie przyniosło rezultatów, ponieważ prawa autorskie nie chroni grę, odnoszące się tylko do nazwy, ale którzy wie, co będzie jutro? Być może jest to ostatnia "nielegalne" wersja? Poczekamy, zobaczymy ;)

Tak czy inaczej należy powiedzieć o tej grze, mimo tego, że zarówno pierwszy jak i trzeba wymyślić najlepszy sposób, aby dostosować, ale rozgrywka jest bardziej ograniczony przez fizykę i zdolność do odczuwania ciężkości, który jest realizowany tutaj jest bardzo do zaakceptowania. Od pierwszych minut gry zdasz sobie sprawę, że nie wystarczy tylko podłączyć dane tego samego koloru, ale również aktywnie myśleć o tym, jak może spaść obok, bo nie wiedząc tego sukcesu jest mało prawdopodobne.

Opis Gravity tetris 3D:

  • Trzy poziomy trudności - łatwy, średni i bardzo trudne
  • Jasne i piękne grafiki bogate żywe kolory
  • Doskonały dźwięk i soundtrack
  • Tabela z zapisów, które za każdym razem whip

Reklama

Pobierz Gravity tetris 3D 1.0 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2013-10-09 12:27
rozmiar 6.54 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-09-27 10:30:30
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(48)
2.22★ 44.4%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/10/10 06:26
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |