WAGA: nie puszczaj
3.6 (150)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Tylko tutaj będziesz mógł doświadczyć napięcia i emocje ekscytujących wydarzeń, które rozwijają podobny film ci gracze wiem jedno - wygląd, co innego - do udziału, nawet w grę. Walka o przetrwanie w ogromnej przestrzeni, z ziemi, wydaje się być tak ekscytujące i romantyczne, ale w rzeczywistości jest ogromna i niebezpieczna pustynia w upadku, a główni bohaterowie, co więcej, w wyniku wypadku, ich transport przestaje istnieć, nie mają one żadnego związku i nadzieję na pozytywny wynik, ale jednak będą walczyć o życie do ostatniej sekundy.

W tej grze trzeba przebrnąć przez wraku wypadku i konsekwencji ukrywanie swojego partnera próbuje wrócić do bramki, przyzwyczaić zarządzanie specjalny kombinezon i balansuje na krawędzi życia i śmierci. Zarządzaj coś w nieważkości jest bardzo trudne i szybko sobie sprawę, że, zwłaszcza gdy poziom tlenu jest zawsze zdradliwa idzie do zera. Czy będziesz w stanie przetrwać w tej sytuacji nożownik? Jeżeli głównym zadaniem będzie wydawać się proste, to zawsze masz, a dodatkowe misje, które wymagają naprawy jakiegoś zewnętrznego statku przyjmującego, a to jest w czasach trudnych.

Gra przeszedł już znaczącą aktualizację, aby rozwiązać poważne błędy misje, możliwość gry w trybie multiplayer, dodatkowe opcje dla języków i wiele więcej, tak, że przed tobą i świetny produkt gotowy.

Oto wspaniały widok, ale nie może tu mieszkać, nie ma nadziei, tylko na chwilę po chwili, w której musisz przetrwać, musisz się - nie puszczaj!


Reklama

Pobierz WAGA: nie puszczaj 1.2.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Please read important note about device compatibility in description.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (5962)
Data umieszczenia 2014-11-08 09:39
rozmiar 44.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-08 11:39:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(150)
3.56★ 71.2%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/10/11 06:38
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |